Konstruktorius CaDA RC Racing car DE/C51052W 585vnt

44.50

Turime

EAN: N/A Produkto kodas: DE/C51052W Kategorijos: , Žyma:

Konstruktorius CaDA RC Racing car DE/C51052W 585vnt

Sukurkite savo RC modelį! Šį kartą pristatome sportinį automobilį, skirtą vadinamajam nuolaužų lenktynės. Modelis buvo atkurtas labai tikroviškai – taigi turime reikalą su automobiliu be stogo ar net priekinio stiklo. Laimei, visa kita yra vietoje. Po sulankstymo automobilis atrodo puikiai. Jis turi labai supaprastintą formą, kuri yra kiekvieno superautomobilio vitrina.
Lengvai atidaromos durys, o automobilio viduje yra vairuotojo figūrėlė. Ne be reikalo, nes didžiausia modelio atrakcija yra … katapulta. Jo mechanizmas įtrauktas į komplektą. Katapulta leidžia vairuotoją ir sėdynę pakelti aukštai iš automobilio.
Pristatomas automobilis yra galingas, nuotoliniu būdu valdomas modelis, kurį galima statyti patiems iš plytų! Puikus pasiūlymas jauniems inžinieriams ir menininkams. Lažinkitės dėl pramogų, kurios lavina kūrybiškumą, vaizduotę ir rankinius įgūdžius.
Sulenktas modelis gali nukeliauti iki 25 metrų neprarandant nuotolio! Blokai yra patvarūs ir lengvai sujungiami. Papildomas privalumas yra tai, kad automobilyje yra daug judančių dalių, todėl linksmybės tampa dar smagesnės. Tai ne iš tų žaislų, kurie po kelių dienų nusibosta.
Techniniai duomenys
Baterija: NiCD
Ilgis: 285 mm
Plotis: 137 mm
Aukštis: 91 mm
Diapazonas: iki 30 m
Amžius: 6+
Dalių skaičius: 585
Medžiaga: ABS
Radijas: 2,4 GHz
Komplekto sudėtis
Statybiniai blokai automobilio surinkimui
Rc siųstuvas
NiCd baterija 3.6V 400mAh
USB įkroviklis