HIMOTO Mega Buggy Shootout Brushless 1:8

369.00

Liko tik 1

EAN: N/A Produkto kodas: HI/MegaE8XBL-80301 Kategorijos: , Žyma:

HIMOTO Mega Buggy Shootout Brushless 1:8

Pristatome Shootout – sensacingą Himoto buggy. Tai vienas iš keturių Mega serijos  įspūdingu 1:8 masteliu pagamintų automobilių, kurie yra tikra gamintojo sėkmė. Šis aukščiausios klasės modelis buvo sukurtas atkreipiant dėmesį į didžiausias detales, jis yra judrus, dinamiškas ir, svarbiausia, greitas, kaip ir dera BUGGY. Tačiau didžiausią įspūdį šiame automobilyje daro jo dydis – jis yra beveik pusės metro ilgio!

Plačiau...

Shootout, kaip ir visi Mega serijos Himoto automobiliai, buvo aprūpinti bešepetėliu varikliu, todėl galite tikėtis didelės galios ir veikimo be gedimų. Žinoma, gamintojas nepamiršo variklio potencialo nukreipti į visus keturis lenktyninio automobilio ratus, užtikrinant puikius jo važiavimo parametrus ir įsibėgėjimą.

Nepaisant didelio dydžio, modelis išlieka kuo dinamiškesnis, nes „Himoto“ inžinieriai jame aprūpino iki 9 kilogramų sveriančius servus! Dėl to operatorius gali tikėtis greito ir išraiškingo automobilio atsakymo, neatsižvelgiant į žemės sąlygas ar greitį.

Siekiant užtikrinti kokybę, naudojami patvarūs aliuminio amortizatoriai, nailoninė pakaba ir plieniniai rutuliniai guoliai, kurie sumažina pasipriešinimą iki minimumo. Valdymas atliekamas naudojant įrangą, veikiančią 2,4 GHz standarte, kurios dėka galime tikėtis geru nuotoliu, greitu atsaku ir be trikdžių.

Modelis yra RTR versijos, t.y. paruoštas važiuoti iš karto po išėmimo.

HIMOTO Mega Buggy Shootout Brushless 1:8 Techniniai duomenys

Baterija: LiPo
Ilgis: 487 mm
Plotis: 306 mm
Aukštis: 180 mm
Amžius: 14+
Versija: RTR
Mastelis: 1:8
Variklis: elektrinis be šepetėlių
Radijas: 2,4 GHz
Važiuoklė: Buggy
Pavara: 4WD
Medžiaga: plastikas

Komplekto sudėtis

Buggy Shootout
2,4 GHz aparatas
Baterija
Įkroviklis
Instrukcija
Side panels