Dronas su kamera Syma D350WH Camera Live Preview

88.88

Turime

EAN: N/A Produkto kodas: X22SW-RED Kategorijos: , , Žyma:

Dronas su kamera Syma D350WH Camera Live Preview

Syma X22SW yra naujas modelis iš mini dronų šeimos, aprūpintas geros kokybės FPV kamera. Dronas yra puikus pasirinkimas pramoginio skraidymo ir tiesioginio vaizdo įrašymo mėgėjams. Lengva konstrukcija ir nedidelis dydis leidžia X22SW skristi net į labiausiai nepasiekiamus kampelius!

Syma X22SW turi 6 ašių stabilizavimo sistemą (giroskopą), kuri yra atsakinga už drono judrumą ir stabilumą – su modeliu gali susitvarkyti net pradedantysis vartotojas. Kita vertus, 3D režimas leis jums tobulėti ore.

Drone papildomai įrengta kilimo ir nusileidimo mygtuko paspaudimu funkcija.
Aukštos kokybės medžiagos, iš kurių pagamintas modelis, užtikrina aukštą atsparumą kritimams ir smūgiams. Dėl lanksčios medžiagos, iš kurios gaminamos rotoriaus mentės, jos yra labai patvarios, o naudojant skydus lūžimo rizika yra nereikšminga. Modelis idealiai tinka skrydžiams tiek viduje, tiek lauke.

Stiprūs LED diodai – tai ne tik efektinga išvaizda, bet ir funkcionalumas, kurio dėka modelio navigacija yra paprasta net skrydžio metu sutemus. Modeliui valdyti naudojame kokybišką 2,4Ghz dažniu veikiantį siųstuvą, kuris leidžia žaisti su draugais nesibaiminant trukdžių. Lengvas naudojimas ir jo autonominė forma užtikrina komfortą ir visišką kontrolę skrydžio metu.

Komplekte, kaip visada, yra atsarginių peiliukų rinkinys, atsuktuvas, laidas akumuliatoriui įkrauti ir žinoma naudojimo instrukcija. Norėdami peržiūrėti FPV, jums reikia Android arba iOS telefono ir Syma FPV mobiliosios programos.

Techniniai duomenys

Baterija: LiPo
Ilgis: 166 mm
Plotis: 176 mm
Aukštis: 37 mm
Skersmuo: 176 mm
Amžius: 14+
Diapazonas: iki 25m
Valdymas: siųstuvas + išmanusis telefonas
Radijas: 2,4 GHz
Tiesioginis vaizdas: išmanusis telefonas
Kamera: 1MP

Komplekto sudėtis

Dronas Syma X22SW
3,7 V 400 mAh LiPo baterija
USB įkroviklis
Nuotolinio valdymo pultas su telefono laikikliu
4x atsarginiai sraigtai
naudojimo instrukcija ir pakuotė