Dronas su kamera Syma Z1 FPV WiFi 720p

94.99

Liko tik 2

EAN: N/A Produkto kodas: SZ1 Kategorijos: , , Žyma:

Dronas su kamera Syma Z1 FPV WiFi 720p

Kompaktiškas dronas Z1 su atlenkiamomis rankomis ir sraigtais – puikus pasirinkimas visiems, ieškantiems universalaus modelio, kuriuo būtų galima skraidyti bet kurioje vietoje ir sąlygomis. Dėl aplikacijos valdymo telefone siųstuvo su savimi nešiotis nereikia, tereikia drono ir USB įkroviklio, kurį nesunkiai įsisimesite į kišenę. Kartu su nedideliu sudėtingo drono svoriu ir mažu dydžiu jį galima pasiimti su savimi beveik bet kur!

Syma yra gerai žinomas ir gerą reputaciją turintis prekės ženklas modelių rinkoje, atpažįstamas net tarp profesionalių sekėjų.

Dronas su kamera Syma Z1 FPV WiFi 720p
Dėl modelio konstrukcijos jis yra labai atsparus kritimams ir susidūrimams – visa tai dėka naudotų aukštos kokybės medžiagų. Dėl lanksčios medžiagos, iš kurios pagamintos sulankstomos rotoriaus mentės, jos yra labai patvarios, o lūžimo rizika yra nereikšminga. Dėl atsparumo vėjui modelis puikiai veikia patalpose ir lauke.

„Syma Z1“ turi naują stabilizavimo sistemą, kurioje naudojama papildoma žemyn nukreipta kamera. Kartu su kitais jutikliais jis užtikrina puikų sklandymo stabilumą ir lengvą valdymą, todėl atskiro siųstuvo nereikia – dronas yra toks stabilus, kad Syma nusprendė, kad vienintelė valdymo galimybė gali būti telefone esanti programa.

Galingi LED diodai ne tik atrodo patraukliai, bet ir užtikrina patogų skrydį tamsoje.

Valdymas atliekamas naudojant SYMA FLY aplikaciją, esančią telefonuose su Android ir iOS sistemomis. Ši aplikacija leidžia priimti tiesioginį vaizdo signalą, įrašyti ir fotografuoti bei žinoma valdyti droną naudojant pagaliukus, pakreipiant telefoną ar piešiant ant ekrano takus, kuriais dronas turėtų judėti.

Pristatytas Syma yra RTF RC modelis, t.y. paruoštas skristi iš karto iš dėžutės, tereikia SYMA FLY aplikacijos telefone.
Techniniai duomenys

Baterija: ličio jonų
Ilgis: 150 mm
Plotis: 80 mm
Aukštis: 30 mm
Skersmuo: 150 mm
Amžius: 12+
Diapazonas: iki 70 m
Valdymas: išmanusis telefonas
Radijas: 2,4 GHz
Tiesioginis vaizdas: išmanusis telefonas
Kamera: 720p

Komplekto sudėtis

Syma Z1
3,7 V 500 mAh ličio jonų baterija (modelyje)
USB laidas modeliui įkrauti
Atsarginių sraigtų komplektas
Užsegamos sraigto apsaugos