Apie mus

Elektroninė parduotuvė greenpoint.lt yra sukurta įmonės MB „Maršalas“, kuri yra oficialus prekės ženklo BLOCKI ir MUBI BLOCKI atstovas Lietuvoje. Mūsų tikslas yra pasiūlyti klientams puikios kokybės konstruktorius už prieinamą kaina bei plėsti prekės ženklo produkciją Lietuvoje.

Suprantame, kad vaikiškų produktų importas ir tiekimas reikalauja nuolatinio įsijautimo į vaikišką pasaulį, naujų, įdomių žaislų kūrimo ir supratimo, kas sužavės pačius mažiausius klientus. Būtent todėl gamintojas, turintis dešimtmetę patirtį, kuria nuosavo prekes ženklo blokus, kurie linksmina ir lavina. BLOCKI konstruktoriai yra sukurti žaislų dizaino specialistų, leidžia vaikams lavinti manualinius įgūdžius, kūrybiškumą ir loginį mastymą.

Vaikai nori žaisti! 

Vaikai nori žaisti! 

Vaikai nori žaisti! 

Vaikai nori žaisti! 

Vaikai nori žaisti! 

Vaikai nori žaisti! 

Blokelių Pasaulį valdo vaizduotė!

Nuo pat savo įkūrimo pradžios BLOCKI tikslas yra turėti aukštos kokybės konstruktorių pasiūlymą už prieinamą kainą, kurie patenkins įvairias vaikų susidomėjimų sritis. Būtent todėl BLOCKI yra produktas išplėtotas tiek koncepcijos, tiek techninių klausimų požiūriu. Konstruktorių blokeliai yra suderinami kaip tarpusavyje taip ir su kitais žinomais rinkoje konstruktorių gamintojais. Sukurta įvairių serijų, kad vaikams nereikėtų riboti savo vaizduotės: MyCity, MyFireBrigade, MyPolice, MyArmy. Vaikai gali sukonstruoti policijos komisariatą, tuoj pat dalyvauti gelbėjimo operacijoje ir sutvarkyti miestą.
Gamintojui yra svarbu išgirsti jauniausiųjų poreikius, todėl BLOCKI pasiūlyme reguliariai atsiranda nauji rinkiniai. 2020 metais, be gerai žinomų klasikų, buvo sukurtos dvi naujos kolekcijos: MyGirls serija, sukurta mergaitėms, ir MyFarm serija skirta vaikams nuo 6 metų, kuri yra mažylių MUBI MyFarm tęsinys vyresniems vaikams.

Mūsų personažas!

Kiekviename BLOCKI ir MUBI BLOCKI rinkinyje yra specialiai sukurti personažai registruoti EUIPO (Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnyba) kaip originalus pramoninis dizainas.

Fun & Edu

Tėvai labai vertina tokius žaislus, kurie turi teigiamą įtaka vaiko vystymuisi, suteikia džiaugsmo ir tuo pat metu leidžia pažinti supanti juos pasaulį, mokytis naujų žodžių, lavinti vaizduotę ir kūrybiškumą, bei garantuoja aukštos kokybės išbaigtumą.
O vaikai?