Himoto Bowie 2.4GHz Off-Road Truck Brushless 31806

215.00

Neturime

EAN: N/A Produkto kodas: E10MTL-31806 Kategorija: Žyma:

Himoto Bowie 2.4GHz Off-Road Truck Brushless 31806

Naujasis Bowie 2.4GHz modelis yra gerai žinomo ir gerbiamo Himoto prekės ženklo.

Išlenktas E10MTL yra Himoto Bowie 2,4 GHz visureigio sunkvežimio modelio atitikmuo, tačiau, palyginti su standartine versija, automobilis turi keletą geresnių sprendimų – greičio reguliatorių be šepetėlių ir efektyvesnį bešepetį variklį, kuris yra patvaresnis. , pasižymi didesniu patvarumu ir geresniais parametrais, palyginti su šepečių kolegomis.

Plačiau...

Automobilis skirtas pradedantiesiems ir pažengusiems vairuotojams, mėgstantiems įdomų vairavimą bekele. Elektronika yra kruopščiai paslėpta ir apsaugota nuo dulkių ir drėgmės. Galingas bešepetėlis RC 540 klasės variklis kartu su efektyvia baterija pagreitina modelį iki neįtikėtino greičio – daugiau nei 60 km/h! Be to, modelis turi didelius, alyvos spyruoklinius amortizatorius ir geros kokybės padangas, kurių dėka puikiai prilimpa prie žemės. Dėl stipriai pakabinamos važiuoklės ir sunkvežimio konstrukcijos jis labai judrus, stabilus ir, svarbiausia, patvarus! Dėl šių savybių tai yra unikalus 1:10 mastelio modelis už itin prieinamą kainą.

Modelis valdomas  siųstuvu, veikiančiu 2,4 GHz dažnių juostoje, kuri yra mažiau jautri trikdžiams, turi geresnį diapazoną ir leidžia valdyti modelį grupėje, taip pat ir kitų vairuotojų radijo diapazone.

Himoto Bowie 2.4GHz yra Ready To Run modelis, kuris paruoštas važiuoti iškart išėmus iš dėžutės – siųstuvui tereikia 4 AA baterijų (paprastų „pirštų“).

Himoto Bowie 2.4GHz Off-Road Truck Brushless 31806 Techniniai duomenys:

Baterija: LiPo
Ilgis: 422 mm
Plotis: 355 mm
Aukštis: 163 mm
Amžius: 14+
Versija: RTR
Mastelis: 1:10
Variklis: elektrinis be šepetėlių
Radijas: 2,4 GHz
Važiuoklė: Monster truck
Pavara: 4WD

Komplekto sudėtis

Himoto Bowie E10MTL
Siųstuvo baterija 7.4V 2000mAh Lipo
Įkroviklis
Instrukcija