-33%

Konstruktorius Mubi MyFarm MU2002 29vnt

Original price was: €28.00.Current price is: €18.76.

Elementų skaičius: 29vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP

Turime

EAN: 6922018402024 Produkto kodas: MU2002 Kategorija:

Konstruktorius Mubi MyFarm, MU2002, 29vnt

„BLOCKI MUBI MyFarm“ yra rinkiniai, kurie padės jūsų mažyliui pažinti pasaulį. „BLOCKS MUBI MyFarm MU2002“ rinkinyje yra pristatymo sunkvežimis, traktorius, avių ferma, višta ir dvi ūkininko figūros.

PLAČIAU

BLOCKI MUBI yra kaladėlės, skirtos vaikams nuo 18 mėnesių amžiaus. „MyFarm“ serijos rinkiniuose „BLOCKI MUBI“ rasite gyvūnų, figūrėlių ir gerai žinomų transporto priemonių, kurias galima rasti kiekviename ūkyje.

„BLOCKI MUBI MyFarm“ – tai mūrinis ūkis, sukurtas vaikams nuo 18 mėnesių amžiaus.

Su MUBI konstruktoriu vaikas pažįsta pasaulį ir lavina smulkiąją motoriką. MUBI taip pat palaiko žodžių, spalvų ir formų mokymąsi.

BLOCKI MUBI – pirma jūsų mažylio dėlione!

„Mubi MyFarm“ kaladėlių rinkiniuose rasite pastatus, transporto priemones ir gyvūnus, kuriuos vaikas tikrai sutiks kaime, pvz., Traktorių, pristatymo sunkvežimį, arklidę, prekystalį, karvę, arklius, vištas ir šunį.

BLOCKI MUBI yra rinkiniai, padedantys vaikams atrasti pasaulį. „MUBI MyFarm“ gali būti derinamas su kitomis „MUBI“ kolekcijomis, taip pat su kitų statybinių blokų gamintojų rinkiniais, skirtais mažiausiems rinkoje esantiems.

„MUBI BLOCK“ rinkinių elementų dydis pritaikytas statybai mažomis mažylio rankomis. MUBI yra blokai, palaikantys vaiko raidą, jo suvokimą, formų ir spalvų mokymąsi.

BLOCKI MUBI blokus rekomendavo vaiko raidos srities ekspertai – psichologai ir pedagogai.

Konstruktorius Mubi MyFarm, MU2002, 29vnt Turinys:
Elementų skaičius: 29 vnt
Personažų skaičius :2 vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP
Amžius:18mėnesių +
36 x 28 x 10,5 cm