-31%

Konstruktorius MUBI Princesės Pasakų šalis MU9923B 55vnt

Original price was: €36.00.Current price is: €24.99.

Elementų skaičius: 55vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP
Amžius: 3 +
49,5 x 38,5 x 10 cm

Turime

EAN: 8601608160015 Produkto kodas: MU9923B Kategorija: Žyma:

Konstruktorius MUBI Princesės Pasakų šalis MU9923B 55vnt

BLOCKS MUBI Princesses yra „Pasakų krašto“ ir MUBI „Stebuklingos pilies” rinkiniai. „MUBI Princesses“ yra kaladėlių kolekcija, skirta mažoms damoms nuo 3 metų amžiaus.

PLAČIAU

MUBI „Stebuklingos pilies“ ir „Pasakų šalies“ rinkiniai yra mažų princesių pasaulis, kuris sujungia linksmybes su ugdymu ir mažylio tobulėjimu.

MUBI magijos pilies blokų rinkinyje yra, be kita ko graži rožinė stebuklinga pilis, rožinis traukinys, traukinių stotis, gyvūnai ir princesės figūra! „Stebuklingos pilies“ rausvas traukinys skamba kaip tikras traukinys!

MUBI „Pasakų šalies“ rinkinys yra rausvų plytų rūmai. Komplekte, be rūmų, taip pat yra nuostabus rožinis vežimas su žirgu ir vežimu bei princesės figūra gražiais, ilgais, auksiniais plaukais.

„BLOCKI MUBI“ yra rinkiniai, leidžiantys vaikui kūrybiškai atrasti pasaulį. MUBI „Stebuklingoji pilis“ ir „Pasakų šalis“ derinamos su kitomis MUBI kolekcijomis, taip pat kitų rinkoje esančių statybinių kaladėlių gamintojų rinkiniais.

Elementų dydis MUBI rinkiniuose, pritaikytas mažoms rankoms, leidžia mažyliui lengvai sujungti elementus. MUBI dėlioniu dėka vaikas derina mokymąsi su žaidimu .

BLOCKI MUBI yra dėlione, sulaukę teigiamų pedagogų, psichologų ir ekspertų nuomonių ir rekomendacijų vaiko raidos srityje.

Konstruktorius MUBI Princesės Pasakų šalis MU9923B 55vnt turinys:

Elementų skaičius: 55vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP
Amžius: 3 +
49,5 x 38,5 x 10 cm