Balansinis dviratis Land Rover raudonas RSZ1205

85.90

Neturime

EAN: N/A Produkto kodas: RAS/RSZ1205-RED Kategorijos: , Žyma:

Balansinis dviratis Land Rover raudonas RSZ1205

Pristatome balansinį dviratį, skirtą patiems mažiausiems. Balansinis dviratis pažymėtas Land Rover logotipu. Dviratis yra skirtas vaikams. Tai labai lavina vaikų pusiausvyros jausmą ir reakcijos laiką.

Dviračio rėmas pagamintas iš aukštos kokybės aliuminio lydinio. Ratai guminiai, kaip ir tikrų kalnų dviračių. Jie leidžia vaikui pajusti dviratį ir jo galimybes, taip pat puikiai sugeria nelygumus. Patogumo suteikia ir balnas iš minkštos kempinės. Tačiau žinome, kad dviračiai yra ne tik patogumas, bet ir saugumas. Balnelis profiliuotas taip, kad vaikas nekristų atgal. Be to, vairo rankenos yra padengtos neslidžia medžiaga.

Važiavimas ir vairavimas, žinoma, yra tas pats, kas tikram dviračiui, tačiau pritaikytas patiems mažiausiems dalyviams – kad neatbaidytų vaikų nuo tokios nuostabios mašinos kaip dviratis. Žinoma, balansinis dviratis nuo įprasto skiriasi ir tuo, kad neturi pedalų. Važiuojame kaip motoroleriu, stumdami kojas nuo žemės.

Visa konstrukcija sukurta labai įdomiai, nes rėmas yra vientisas aliuminio gabalas, todėl dviratį lengva perkelti iš vienos vietos į kitą. Rastar dviratį iš kitų išskiria aliuminio stebulės ir ratuose įtaisyti guoliai. Teigiamas šių komponentų poveikis vairavimo stabilumui yra neįkainojamas. Dviratis Rastar yra puikus pasiūlymas vaikams, norintiems „pereiti“ nuo trijų ratų iki profesionalių dviejų ratų.
Balansinis dviratis Land Rover skirtas patiems mažiausiems naudotojams; Pagrindinis jo tikslas – lavinti vaikų važiavimo dviračiu įgūdžius ir įsisavinti pusiausvyros palaikymo klausimus. Puiki dovana vaikui, kuris mėgsta aktyviai leisti laiką lauke.

Balansinis dviratis Land Rover raudonas RSZ1205 Techniniai duomenys

Amžiaus diapazonas: nuo 3 iki 5 metų
Naudingoji apkrova: 45 kg
Ratų tipas: neslystantis
Rekomenduojamas aukštis: 85-100 cm
Neslystančios rankenos su užvalkalais
Medžiagų tipas ir tipas: aliuminis, putplastis, guma, plastikas

Komplekto sudėtis

Land Rover balansinis dviratis
Naudojimo instrukcija