-36%

Konstruktorius Blocki MyCity Buldozeris KB0229 250vnt

Original price was: €22.00.Current price is: €13.99.

Elementų skaičius: 250vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP

Neturime

EAN: 6922018062297 Produkto kodas: KB0229 Kategorija: Žyma:

Konstruktorius Blocki MyCity Buldozeris KB0229 250vnt

„BLOCKI MyCity“ buldozeris yra rinkinys, skirtas jauniems statybų ir technikos entuziastams. „MyCity“ yra viena iš populiariausių lenkų prekės ženklo „BLOCKI“ statybinių konstruktoriu kolekcijų. BLOCKI blokai padeda lavinti jaunų dizainerių vaizduotę ir suvokimą. BLOKAI yra suderinami su kitų rinkoje esančių blokų markėmis.

PLAČIAU

Sukurkite statybvietę ir pastatykite miestą naudodami „Blocki MyCity“ rinkinius!

„Blocki MyCity“ serija leis jums pastatyti visą kvartalų miestą ir įsitikinti, kad jo gyventojams nieko netrūksta. Šioje kolekcijoje rasite transporto priemonių ir pastatų, tokių kaip ekskavatoriai ir savivarčiai, nepakeičiami bet kurioje miesto statybų vietoje.

Kai jūsų miestas bus paruoštas, galėsite juo pasirūpinti naudodamiesi šiukšliavežiu, pagalba kelyje ir gatvės sniego valytuvu.
„MyCity“ kolekcijoje taip pat yra degalinė, plovykla vilkikas ir t.

Kvartalų miestas
Naujuose BLOCKI rinkiniuose yra ne tik ekskavatorius! Savo statybinių konstruktoriu kolekciją galite išplėsti dideliu ekskavatoriumi, mini buldozeriu, taip pat dideliu ir mažu savivarčiu! „MyCity“ serijoje visi tikrai ras mašiną, kurios reikia norint sukurti savo miestą. Išplėskite blokinių mašinų kolekcijas – jūsų statybvietėje neabejotinai turi būti BLOCK buldozeris, ekskavatorius, savivartis ir betono maišyklė! Tai yra vienas iš populiariausių statybinių blokų rinkinių tarp vaikų!

Mini kolekcininkų rinkiniai
Nepraleiskite mini kolekcinių paketėlių! Jei „MyCity“ serija yra jūsų mėgstamiausia, tuomet savo kolekcijoje būtinai turite turėti naują „MyCity BLOCKI“ paketėlį! Patikrinkite, koks rinkinys yra paslėptas jūsų BLOCKI rinkinuke. Surinkite juos visus ir prekiaukite su draugais!

„Konstruktorius Blocki MyCity Buldozeris KB0229 250vnt“ yra rinkinys, skirtas vaikams nuo 6 metų.
Turinys:
Elementų skaičius: 250 vnt
Personažų skaičius :1 vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP
Amžius: 6+
37,5 x 25,5 x 6 cm