-36%

Konstruktorius Blocki MyCity Ekskavatorius KB0227 126vnt

Original price was: €14.00.Current price is: €8.99.

Elementų skaičius: 126vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP

Neturime

EAN: 6922018022253 Produkto kodas: KB0227 Kategorija: Žyma:

Eikite į statybų aikštelę su naujuoju „Konstruktorius Blocki MyCity Ekskavatorius KB0227 126vnt !

„BLOCKS MyCity ekskavatorius“ yra vienas iš naujų rinkinių „BLOCKI MyCity“ kolekcijoje. Šiuo ekskavatoriumi galite atlikti visus reikalingus darbus statybvietėje. Jūsų kvartalinis miestas bus pastatytas greičiau, nei jūs manote!

Ekskavatorius yra pagrindinė statybinė įranga, kurios negalima praleisti jokioje statybvietėje. Šį BLOCKI MyCity serijos rinkinį sudaro 126 vnt. Šis statybinių blokų rinkinys puikiai tinka vaikams nuo 6 metų.

PLAČIAU

Sukurkite statybvietę ir pastatykite miestą naudodami „Blocki MyCity“ rinkinius!

„Blocki MyCity“ serija leis jums pastatyti visą kvartalų miestą ir įsitikinti, kad jo gyventojams nieko netrūksta. Šioje kolekcijoje rasite transporto priemonių ir pastatų, tokių kaip ekskavatoriai ir savivarčiai, nepakeičiami bet kurioje miesto statybų vietoje.

Kai jūsų miestas bus paruoštas, galėsite juo pasirūpinti naudodamiesi šiukšliavežiu, pagalba kelyje ir gatvės sniego valytuvu.
„MyCity“ kolekcijoje taip pat yra degalinė, plovykla vilkikas ir t.

Kvartalų miestas
Naujuose BLOCKI rinkiniuose yra ne tik ekskavatorius! Savo statybinių konstruktoriu kolekciją galite išplėsti dideliu ekskavatoriumi, mini buldozeriu, taip pat dideliu ir mažu savivarčiu! „MyCity“ serijoje visi tikrai ras mašiną, kurios reikia norint sukurti savo miestą. Išplėskite blokinių mašinų kolekcijas – jūsų statybvietėje neabejotinai turi būti BLOCK buldozeris, ekskavatorius, savivartis ir betono maišyklė! Tai yra vienas iš populiariausių statybinių blokų rinkinių tarp vaikų!

Mini kolekcininkų rinkiniai
Nepraleiskite mini kolekcinių paketėlių! Jei „MyCity“ serija yra jūsų mėgstamiausia, tuomet savo kolekcijoje būtinai turite turėti naują „MyCity BLOCKI“ paketėlį! Patikrinkite, koks rinkinys yra paslėptas jūsų BLOCKI rinkinuke. Surinkite juos visus ir prekiaukite su draugais!

Konstruktorius Blocki MyCity Ekskavatorius KB0227 126vnt Turinys:
Elementų skaičius: 126 vnt
Personažų skaičius :1 vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP
Amžius: 6+
26 x 20 x 5,5 cm