-36%

Konstruktorius BLOCKi MyPolice Mobilusis komisariatas KB0614 332vnt

Original price was: €25.00.Current price is: €15.99.

Turime

EAN: 6922018106144 Produkto kodas: KB0614 Kategorija: Žyma:

Sugaukite blogiukus su Konstruktorius BLOCKi MyPolice Mobilusis komisariatas KB0614 332vnt įgula!
Konstruktorius BLOCKi MyPolice Mobilusis komisariatas KB0614 332vnt yra naujas „MyPolice“ serijos rinkinys, su kuriuo galite atlikti bet kokį tyrimą ir specialiąją užduotį. Rinkinį sudaro didelis policijos sunkvežimis, kuriame, be abejo, yra policijos nuovada su visa tyrimo įranga, radarais ir kompiuteriai! Šiame unikaliame rinkinyje yra net 332 elementai ir dvi policininkų figūrėlės su priedais.

PLAČIAU

Naudodamiesi „BLOCKI“ mobiliąja policijos nuovada, blogiukai daugiau nuo jūsų nepabėgs. Su radaro pagalba pagausite kiekvieną „BLOCKI“ vagį! Naujuose „MyPolice“ serijos rinkiniuose taip pat rasite blokelių rinkinius, kurie puikiai papildys jūsų policijos komisariato darbą ir blogiukų sekimą – „BLOCKI MyPolice Apiplėšimas“ ir „BLOCKI MyPolice“ “Policijos patrulių automobilis”.

Su „MyPolice“ serija galite pasijusti tikru policininku!

„Blocki MyPolice“ yra puiki delionė tiems, kurie nori tapti tikrais teisėsaugos pareigūnais.

„MyPolice“ serijos rinkiniuose rasite daug policijos transporto priemonių ir elementų, kurie padės sėkmingai kovoti su nusikaltėliais.

„Blocki MyPolice“ kolekcijos dėka galite tapti komendantu dideliame policijos komisariate, sugauti blogiukus ir pervežti juos į kalėjimą, atlikti specialiasias misijas iš mobiliojo policijos komisariato ar patruliuoti krantinėje kartu su policijos vandens departamentu!

„MyPolice“ serijoje pasirodančios transporto priemonės tai: sraigtasparnis, policijos automobilis ir motociklas.

Naujausiuose „MyPolice“ serijos rinkiniuose taip pat yra kalinys ir persekiojimo rinkinys. Pažymėtina, kad rinkiniuose „Blocki“ iš kolekcijos „MyPolice“ yra ne tik policininkų, bet ir piktadarių figūrėlių!

Blokelių Pasaulį valdo vaizduotė!

Nuo pat savo įkūrimo pradžios BLOCKI tikslas yra turėti aukštos kokybės konstruktorių pasiūlymą už prieinamą kainą, kurie patenkins įvairias vaikų susidomėjimų sritis. Būtent todėl BLOCKI yra produktas išplėtotas tiek koncepcijos, tiek techninių klausimų požiūriu. Konstruktorių blokeliai yra suderinami kaip tarpusavyje taip ir su kitais žinomais rinkoje konstruktorių gamintojais. Sukurta įvairių serijų, kad vaikams nereikėtų riboti savo vaizduotės: MyCity, MyFireBrigade, MyPolice, MyArmy. Vaikai gali sukonstruoti policijos komisariatą, tuoj pat dalyvauti gelbėjimo operacijoje ir sutvarkyti miestą.
Gamintojui yra svarbu išgirsti jauniausiųjų poreikius, todėl BLOCKI pasiūlyme reguliariai atsiranda nauji rinkiniai. 2020 metais, be gerai žinomų klasikų, buvo sukurtos dvi naujos kolekcijos: MyGirls serija, sukurta mergaitėms, ir MyFarm serija skirta vaikams nuo 6 metų, kuri yra mažylių MUBI MyFarm tęsinys vyresniems vaikams.

Turinys:
Elementų skaičius: 332 vnt
Personažų skaičius :2 vnt