Konstruktorius CaDA 610 Supercar C61018W 1696vnt

72.00

PASTABA: Radijo bangomis valdomas relės modulis neieina i rinkini.

Liko tik 1 (galime užsakyti)

EAN: N/A Produkto kodas: C61018W Kategorijos: , , Žymos: ,

Konstruktorius CaDA 610 Supercar C61018W 1696vnt

C61018W yra Super Car serijos modelis, kurio skalė 1:9,5
Modelis, varomas V4 replikos varikliu, turi nepriklausomą priekinę ir galinę pakabas, užtikrinančias sklandų ir tikrovišką judėjimą, su visiškai veikiančiu vairo mechanizmu.

Puikus pasiūlymas tiems, kurie jau susidūrė su kaladėlių surinkimu ir dabar ieško tikro iššūkio. Komplekte esantys elementai gali būti derinami su Lego kaladėlėmis, kas leidžia atlikti begalę modifikacijų.

Plačiau

Patikimas detalėms kituose lygmenyse

CaDA vėl sutelkia dėmesį į daugybę detalių. Be gerai sukonstruotos išorės, CaDA taip pat deda daug pastangų į vidų. Pavyzdžiui, auto išvaizda yra labai detali, labai artima tikrojo automobilio išvaizdai. Sportinės sėdynės ir sportinis vairas yra aiškiai matomi. Be to, centrinė konsolė, kurią atskleidžia lipdukas. Tikriausiai tai yra modelis, kuris nepalieka nieko neaiškaus.

Visi CaDA sportiniai automobiliai turi tai bendro! Lipdukais jiems suteikiamas panašus požiūris į lenktyninius automobilius ar net super sportinius automobilius. Žinoma, CaDA 919 yra lenktyninis automobilis, tačiau kitas šios markės komplektas taip pat turi keletą nedidelių lipdukų, nurodančių originalą.
Su dabartiniu komplektu CaDA taip pat naudoja aktyvius LED priekinius žibintus. To nebuvo kituose rinkiniuose, nesvarbu, ar iš „CaDA“, ar „Xiaomi“. Tačiau taip pat atlenkiama bagažinė ir galinis langas yra svarbios detalės. Juolab kad bagažinėje tikrai yra lagaminas.

Pro galinį langą matosi didelis variklis, kaip ir yra realybėje. Tokios detalės modeliu paverčia tikru modeliu, kas man asmeniškai labai patinka. Šie lipdukai arba šviesos diodai pagerina modelį pagal išvaizdą.

Variklis ir nuotolinio valdymo pultas

Svarbu: yra variklis, bet jis ne visada yra. Šia versija pristatoma be variklio. Jei jums to pakanka, čia gausite palyginti pigų modelį. Bet jei norite motorizuotos versijos, turite pridėti keletą Euru ir Nusipirkti Radio bangomis valdoma moduli..

Mūsų patirtis rodo, kad sistema yra identiška kitiems rinkiniams, kuriuos sukūrėme ir (arba) apie kuriuos rašėme. Todėl labai tikiu, kad ir čia viskas pasiteisins – kol kas čia nenusivylėme.

Šis modelis turi du variklius priekinei ir galinei ašims. Be to, yra akumuliatorius, kuris maitina variklius ir LED priekinius žibintus.
Įvertinimas
CaDA rinkinys yra  rinkinysne kuris prilygstamas yra  kainos ir kokybės santykiu. Iki šiol vargu ar kuris kitas rinkinys sugebėjo pasiūlyti tiek daug už tokią „mažą“ kainą. Ar tai būtų komponentai, detalės ir technologijos. Tačiau atminkite, kad variklis už tokią mažą kainą neįeina.

Mūsų patirtis rodo, kad rinkinio konstrukcija ir funkcionalumas neturėtų kelti problemų. Jei jau turite šį modelį arba žinote apie jį daugiau, praneškite mums komentaruose. Jūsų patirtis ir žinios gali padėti ir kas žino, gal užsakysime komplektą ir parašysime išsamią apžvalgą.

Pilnas rankinis valdymas: priekinė, atbulinė, vairavimas, durų atidarymas / uždarymas, užpakalinės variklio skyriaus ir priekinės bagažinės atidarymas / uždarymas.
Dėmesio: Konstruktorius CaDA 610 Supercar C61018W 1696vnt  produktas parduodamas be maitinimo sistemos.
Turinys 1696 vnt