Konstruktorius CaDA Master RC Ferrari488 C61042w 3187vnt

199.99

PASTABA: šis „Ferrari488“ modelis YRA valdomas nuotoliniu būdu!

Turime (galime užsakyti)

EAN: N/A Produkto kodas: CADA C61041W-RC Kategorija: Žyma:

Konstruktorius CaDA Master RC Ferrari488 C61042w 3187vnt

Pristatome didžiausią ir sunkiausiai surenkamą CADA modelį – super automobilį, pagamintą pagal tikro Ferrari 488 Pista Italian Super Car modelį. Puikus pasiūlymas tiems, kurie jau susidūrė su kaladėlių surinkimu ir dabar ieško tikro iššūkio. Komplekte esantys elementai gali būti derinami su Lego kaladėlėmis, kas leidžia atlikti begalę modifikacijų. Lavinkite kūrybiškumą, vaizduotę ir rankinius įgūdžius.

Galite surinkti ne tik transporto priemonės išorę, bet ir visą vidų. Viduje mūsų laukia V12 variklio kopija, keleivio ir vairuotojo sėdynės bei prietaisų skydelis. Taip pat buvo suplanuota pavarų dėžė, diferencialai ir viskas, ko reikia automobiliui vairuoti. Kad konstrukcija būtų šiek tiek lengvesnė, modelis suskirstytas į modulius, kuriuos išdėstome individualiai. Juos sujungus, bus gautas toks automobilis, koks yra nuotraukoje.

Plačiau

Šis modelis „Ferrari 488 Pista Italian Super Car “  iš CADA serijos YRA valdomas nuotoliniu būdu, nors galite jį valdyti savo rankomis. Ratai sukasi laisvai, o po gaubtu paslėpta rankenėlė, kurios dėka galite juos pasukti. Be to, automobilyje sumontuota  pavarų dėžė – visiškai funkcionali – kaip ir originalas. Sulankstydami būkite pasiruošę daugybei pavarų. Durys, sėdynės, spoileris yra kilnojamos ir lengvai reguliuojamos. Modelis buvo atkurtas masteliu 1:8, todėl tai yra didžiausias automobilis iš CADA serijos, su kuriuo galime susidoroti. Rinkinyje net 3842 kaladėlės, todėl rekomenduojame pažengusiems, anksčiau turėjusiems kontaktų su iš plytų sukomponuojamais modeliais.

Konstruktorius CaDA Master RC Ferrari488 C61042w 3187vnt Techniniai duomenys
• Dalių skaičius: 3187
• Medžiaga: ABS
• Pushback: ne
• Amžius: 14+
Komplekto sudėtis
• Statybiniai elementai modeliui surinkt
• Surinkimo instrukcijos