-7%

Konstruktorius CaDA Technic G5 DE/C61007W 2208vnt

Original price was: €106.00.Current price is: €98.58.

PASTABA: Radijo bangomis valdomas relės modulis neieina i rinkini.

Turime

EAN: N/A Produkto kodas: DE/C61007W Kategorija: Žyma:

Konstruktorius CaDA Technic G5 DE/C61007W 2208vnt

Šis visureigis yra šiek tiek sunkiau surenkamas , nes į komplektą įeina net 2208 elementai. Jauniems „pasidaryk pats“ entuziastai, laukiantys iššūkio , patiks surinkimas. Į komplektą įtraukti elementai gali būti derinami su „Lego“ kaladėlėmis, o tai leidžia atlikti begalę modifikacijų. Reikia surinkti ne tik automobilio išorę, bet ir visą saloną, ir net variklį po gaubtu. Modelis buvo atkurtas 1:10 masteliu, todėl dydis prilygsta tikriems RC automobiliams. Į komplektą įeina net 2 208 elementai, todėl rekomenduojame jį pažengusiems vartotojams.

PLAČIAU

Konstruktorius CaDA Technic G5 DE/C61007W 2208vnt serijos automobilis nėra valdomas nuotoliniu būdu`. Ratai laisvai sukasi, o po durimis yra paslėpta rankenėlė, kurios dėka galite juos pasukti. Renkans būkite pasirenges delioti daugybei žvaigždučiu. Visos durys, įskaitant galines ir sėdynes, yra kilnojamos ir lengvai reguliuojamos

Įspūdingas, net 2208 elementų konstruktorius kurio dėka Jūsų vaikas galės sudėti nuostabią mašinytę. Rinkinys supakuotas į 4 sunumeruotas dėžutes, belieka vykdyti instrukcijas ir sukonstruoti transporto priemonę. Sukonstravus automobilį vaikas galės su juo žaisti, o tai tikrai patiks kiekvienam “pasidaryk pats” entuziastui.

PASTABA: Radijo bangomis valdomas relės modulis neieina i rinkini.

Techniniai duomenys

  • Elementu skaičius: 2208
  • Medžiaga: ABS
  • Pull back: ne
  • Amžius: 14+

Rinkinio sudėtis

  • Statybiniai elementai modeliui kurti
  • Konstruktoriaus surinkimo instrukcija