-49%

Konstruktorius MUBI MyFireBrigade MU6612A 59vnt

Original price was: €45.00.Current price is: €22.99.

Elementų skaičius: 59vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP
Amžius: 3+
58 x 41 x 10 cm

Neturime

EAN: 8601608160039 Produkto kodas: MU6612A Kategorija: Žyma:

Konstruktorius MUBI MyFireBrigade MU6612A 59vnt

PLAČIAU

„BLOCKI MUBI ugniagesių komanda“ – tai ugniagesių komanda, sukurta vaikams nuo  3 metų. MUBI ugniagesių serijoje rasite du komplektus, kurie sudaro gaisrinę. „MUBI“ ugniagesių rinkinyje yra sraigtasparnis ir gaisrinis automobilis. Labai svarbu mažyliui, kad „MUBI Fire Brigade“ transporto priemonės skleidžia garsus ir mirksi žiburiais!

Vaikų ugdymo srities ekspertai MUBI kaladėles rekomendavo kaip žaislus, remiančius mažylio vystymąsi. MUBI BLOKAI susideda iš elementų, kuriuos vaikas gali lengvai sutvarkyti mažomis rankomis. „MUBI“ sukūrėme atsižvelgdami į pačius jauniausius statybinių blokų mėgėjus. MUBI rinkiniai palaiko vaiko nuo 18 mėnesių smulkiąją motoriką, suvokimą ir susikaupimą.

„BLOCKI MUBI policijos ir priešgaisrinė tarnyba“ – tai kaladėlių kolekcija, skirta vaikams nuo 18 mėnesių. MUBI policija yra policijos blokų rinkiniai, kuriuose, be kitų, rasite Plytos automobilis ir policijos sraigtasparnis. „MUBI Fire Brigade“ yra blokinių gaisrininkų grupė. Ugniagesių komandos kolekcijoje rasite priešgaisrinė tarnyba arba gaisrinę. „MUBI Police“ ir „MUBI Fire Brigade“ serijos transporto priemonės mirksi šviesomis ir skleidžia garsus!

„BLOCKI MUBI“ yra dėliones, kurie padės jūsų vaikui pažinti pasaulį. MUBI policijos ir priešgaisrinė tarnyba gali būti derinama su kitais MUBI rinkiniais, taip pat kitų rinkoje esančių mažylių statybinių blokų gamintojų rinkiniais.

„MUBI BLOCKI“ kaladėlių rinkiniai susideda iš didesnių elementų, todėl vaikui lengviau pastatyti pastatą. MUBI BLOCKI palaiko vaiko vystymąsi ir sujungia mokymąsi su linksmybėmis.

Konstruktorius MUBI MyFireBrigade MU6612A 59vnt Turinys:
Personažų skaičius :3 vnt
Elementų skaičius: 59vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP
Amžius: 3+
58 x 41 x 10 cm