-44%

Konstruktorius MUBI MyPolice MU6611B 38vnt

Original price was: €32.00.Current price is: €17.90.

Elementų skaičius: 38vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP
Amžius: 3 +
46 x 34 x 9,5 cm

Turime

EAN: 8601608160046 Produkto kodas: MU6611B Kategorija: Žyma:

Konstruktorius MUBI MyPolice MU6611B 38vnt

PLAČIAU

„BLOCKI MUBI Police“ yra policijos kaladeliu rinkinys, skirtas vaikams nuo 3 metų amžiaus.

„MUBI Police“ kolekcijoje rasite du rinkinius, kurie sudaro policijos nuovadą. MUBI policijoje taip pat yra policijos transporto priemonių – policijos automobilis ir sraigtasparnis.

Transporto priemonės, esančios „MUBI Police“ rinkiniuose, yra itin patrauklios vaikams – jos mirksi šviesomis ir skleidžia garsus!

MUBI yra puikus pasiūlymas pirmiesiems jūsų vaiko blokams. Mes sukūrėme „MUBI“ taip, kad juos būtų lengva dėlioti mažų vaikų rankomis. „MUBI“ sukūrėme atsižvelgdami į pačius jauniausius konstruktorius, todėl jie pritaikyti įgūdžiams, kuriuos vaikas lavina nuo 18 mėnesių iki 6 metų. MUBI palaiko mažo vaiko smulkiąją motoriką, suvokimą ir pasaulio pažinimą.

„BLOCKI MUBI policijos ir priešgaisrinė tarnyba“ – tai kaladėlių kolekcija, skirta vaikams nuo 18 mėnesių. MUBI policija yra policijos blokų rinkiniai, kuriuose, be kitų, rasite Plytos automobilis ir policijos sraigtasparnis. „MUBI Fire Brigade“ yra blokinių gaisrininkų grupė. Ugniagesių komandos kolekcijoje rasite priešgaisrinė tarnyba arba gaisrinę. „MUBI Police“ ir „MUBI Fire Brigade“ serijos transporto priemonės mirksi šviesomis ir skleidžia garsus!

„BLOCKI MUBI“ yra dėliones, kurie padės jūsų vaikui pažinti pasaulį. MUBI policijos ir priešgaisrinė tarnyba gali būti derinama su kitais MUBI rinkiniais, taip pat kitų rinkoje esančių mažylių statybinių blokų gamintojų rinkiniais.

„MUBI BLOCKI“ kaladėlių rinkiniai susideda iš didesnių elementų, todėl vaikui lengviau pastatyti pastatą. MUBI BLOCKI palaiko vaiko vystymąsi ir sujungia mokymąsi su linksmybėmis.

MUBI iš „MyFarm “serijos“ yra rinkiniai, kurių dėka mažylis pažins spalvingą dėlionių pasaulį. BLOCKI MUBI MyFarm rinkiniuose rasite gyvūnus, transporto priemones ir personažus, kuriuos galima rasti kaime.

Konstruktorius MUBI MyPolice MU6611B 38vnt Turinys:
Elementų skaičius: 38 vnt
Personažų skaičius :2 vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP
Amžius: 3 +
46 x 34 x 9,5 cm