Konstruktorius Blocki MyFarm Kombainas KB0314 371vnt.

40.00

Elementų skaičius: 371vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP

Neturime

EAN: 6922018003146 Produkto kodas: KB0314 Kategorija: Žyma:

Konstruktorius Blocki MyFarm Kombainas KB0314 371vnt.
Tai yra „MyFarm Kombainas“ BLOKCKI – puikus rinkinys, sukuriantis puikų įspūdį!

PLAČIAU

„BLOCKI MyFarm“ yra kolekcija, kurios motyvas yra didelės žemės ūkio mašinos. Nes visi vaikystėje, būdami kaime, svajoja važiuoti didžiuliu kombainu!

„MyFarm“ derinys
BLOCKI „MyFarm Kombainas“ yra vienas didžiausių rinkinių, kurie iki šiol pasirodė bloko pasiūlyme. Transporto priemonę sudaro net 371 elementas! Rinkinys buvo sukurtas 6+ metų vaikams.

BLOCKI ūkis
„MyFarm“ serijos dėlionės leidžia jaunam konstruktoriui sukurti svajonių kaimo ūkį. Į šią seriją įeina visos didelės žemės ūkio mašinos, reikalingos atlikti darbus ūkyje. Be kombaino, šioje kolekcijoje taip pat yra: traktorius su priekaba, laukų purškimo lėktuvas, krautuvas ir traktorius su plūgu.

Kaladėlės mažiems vaikams ir vyresniems vaikams
„BLOCKI MyFarm“ kolekcija yra „BLOCKI MUBI MyFarm“ serijos vaikams tęsinys. Naujausia BLOCKI serija, skirta vaikams nuo 6 metų, buvo sukurta tiems, kurie visada svajojo apie kaladėles ūkio tema, bet, žinoma, ir tiems, kurie myli BLOCKI MUBI MyFarm jauniausiems. „MUBI MyFarm“ serija, skirta vaikams nuo 18 mėnesių, neabejotinai tapo viena mėgstamiausių tiek jauniausių konstruktorių, tiek jų tėvų, kolekcijų. Ši serija padeda vaikams sužinoti apie kaimo gyvenimą, gyvūnus ir ūkio transporto priemones. BLOCKI MyFarm serija vyresniems vaikams yra pažangesnė ir išplėstinė versija, leidžianti įgyvendinti savo svajones apie dar didesnes mašinas!

Konstruktorius Blocki MyFarm Kombainas KB0314 371vnt. Turinys:
Elementų skaičius: 371 vnt
Personažų skaičius :1 vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP
Amžius: 6+
47 x 37 x 6.5 cm