Konstruktorius Blocki MyFarm Traktorius su plūgu KB0317 85vnt

9.00

Elementų skaičius: 85vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP

Neturime

EAN: 6922018003177 Produkto kodas: KB0317 Kategorija: Žyma:

Konstruktorius Blocki MyFarm Traktorius su plūgu KB0317 85vnt yra rinkinys, kuris leis pasirūpinti jūsų ūkiu. Susipažinkite su nauja BLOCKI MyFarm kolekcija!

PLAČIAU

Nauji BLOCK rinkiniai
„MyFarm“ serija yra viena iš BLOCKI kolekcijų, sukurtų 2020 metų sezonui. Šios serijos rinkiniuose yra didelės žemės ūkio mašinos, kurias galima rasti kiekviename šiuolaikiniame ūkyje. Kombainas, traktorius su priekaba, krautuvas. „BLOCKI MyFarm“ kolekcija yra gerai žinomos ir populiarios „MUBI MyFarm“ serijos vaikams tęsinys. Vyresnių vaikų rinkiniuose yra daugiau kūrinių ir daugiau kūrybinės laisvės kurti.

Kūrybiškumas jauniems ir vyresniems
Vaiko kūrybiškumas neabejotinai turi būti lavinamas nuo pat ankstyvo jo gyvenimo etapo. Pastatų su blokais kūrimas yra puikus būdas palaikyti jauno žmogaus raidą. Be to, dėka mėgstamų rinkinių išdėstymo, jaunasis konstruktorius lavina suvokimo gebėjimus, smulkiąją motoriką ir mokosi siekti užsibrėžto tikslo. „MyFarm“ serijos blokai yra rinkiniai, kurie gali suteikti jūsų vaikui linksmybių kartu su mokymusi daugelį metų. Galite pradėti BLOCKI nuotykį jau nuo 18 mėnesių naudodami „MUBI MyFarm“ rinkinius.

Kam skirti statybinės dėlionės?
Dėliones mėgsta tiek jauni, tiek vyresni konstruktoriai, tiek mergaitės, tiek berniukai. „MyFarm“ serijos dėlionės yra universalūs rinkiniai – svarbu tik vaiko pomėgiai ir rinkinių derinimas prie vaiko amžiaus. Be to, deliojant dėlionę, svarbi tik jūsų vaizduotė! Žinoma, tėvai dažnai padeda rinkti delionę, o blokinių struktūrų kūrimas kartu yra puiki laiko praleidimo su vaiku forma.

„MyFarm“ traktorius su plūgu
Komplektas „BLOCKS MyFarm“ Traktorius su plūgu neabejotinai yra linksmybių garantas visai šeimai – ypač kai surenkate visus kolekcijos rinkinius ir sukūrėte visą BLOCKI ūkį! Traktorius su plūgo rinkiniu apima 85 vienetus ir vieną ūkininko figūrėlę.

Konstruktorius Blocki MyFarm Traktorius su plūgu KB0317 85vnt Turinys:
Elementų skaičius: 85 vnt
Personažų skaičius :1 vnt