-8%

Konstruktorius Blocki MyFarm Lėktuvas laukams purkšti KB0312 146vnt.

11.99

Elementų skaičius: 146vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP

Turime

EAN: 6922018003122 Produkto kodas: KB0312 Kategorija: Žyma:

Patikrinkite naują Konstruktorius Blocki MyFarm Lėktuvas laukams purkšti KB0312 146vnt. ! Darbas su juo „Blocki Farm“ bus daug lengvesnis!

PLAČIAU

Lėktuvo rinkinys iš naujausios BLOCKI MyFarm kolekcijos. Tokį lėktuvą galima rasti tik tikrai moderniuose ūkiuose. Rūpintis pasėliais neabejotinai yra daug lengviau, jei jūsų žinioje yra tokia profesionali įranga!

Statybinės medžiagos ikimokyklinio amžiaus vaikams ir moksleiviams
Naujoji BLOCKI kolekcija vaikams – „MyFarm“ yra gerai žinomos vaikams skirtos serijos „MUBI MyFarm“ tęsinys. Ši kolekcija labai patiko vaikučiams ir jų tėveliams. Tačiau vaikui augant jo įgūdžiai gerėja ir ateina laikas pakeisti mažiems vaikams skirtas kaladėles rinkiniais didesniems vaikams. Todėl, atsižvelgiant į augančius mažų konstruktorių poreikius, buvo sukurta BLOCKI MyFarm serija, skirta vaikams nuo 6 metų.

„Blocki“ ūkis
Naudodamas rinkinius „BLOCKI MyFarm“, vaikas gali susikurti savo svajonių ūkį. Naujausia serija, skirta vyresnio amžiaus žmonėms, orientuota į dideles žemės ūkio mašinas, pavyzdžiui, kombainą, traktorių ar lauko purškimo lėktuvą.

Purškiamas lėktuvas, o gal kombainas iš „MyFarm“?
BLOCKI MyFarm yra kolekcija, skirta vaikams nuo 6 metų. 2020 m. serijoje yra 6 spalvingi rinkiniai, pristatantys žemės ūkio techniką ir gyvenimą kaime. Rinkinius galima derinti su kitomis „BLOCKI“ kolekcijomis, taip pat su kitų gamintojų produktais. Tai suteikia jums puikių galimybių kūrybiškai kurti savo dizainą, nenaudojant instrukcijų. BLOCKI skatina kūrybiškumą ir mokymąsi žaidžiant, todėl mūsų rinkiniai kuriami bendradarbiaujant su psichologais ir pedagogais, siekiant užtikrinti, kad elementai būtų saugūs, draugiški vaikams ir teigiamai veiktų jų vystymąsi.
Konstruktorius Blocki MyFarm Lėktuvas laukams purkšti KB0312 146vnt.

Surinkite visus „MyFarm BLOCKI“ serijos rinkinius ir sukurkite savo ūkį!

Elementų skaičius: 146vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP
Amžius: 6+
26 x 20.5 x 5.5 cm