-7%

Konstruktorius CaDA Technic Toyota AE86 C61019W 1234vnt

Original price was: €55.00.Current price is: €51.15.

PASTABA: Radijo bangomis valdomas relės modulis neieina i rinkini.

Neturime

EAN: N/A Produkto kodas: DE/C61019W Kategorija: Žyma:

Plačiau...

Konstruktorius CaDA Technic Toyota AE86 DE/C61019W 1234vnt tai

Jūsų nuosavas RC modelis po ranka! „Double Eagle“ prekės ženklo gaminami nuotoliniu būdu valdomų transporto priemonių konstravimo blokai leidžia patogiai namuose surinkti populiarius automobilių modelius savarankiškai. Puikus pasiūlymas jauniems inžinieriams ir menininkams. Rinkinyje esantys elementai yra suderinami su kitais CaDa rinkiniais ir Lego kaladėlėmis, o tai atveria lauką daugybei įdomių modifikacijų.

Surinkus modelį galima valdyti nuotolinio valdymo pulteliu. Blokai yra patvarūs ir lengvai sujungiami. Rinkinį sudaro 1234 elementai, įskaitant; blokai, guminiai ratai ir instrukcijos. CaDa automobiliai yra žaislai, kurie nenuobodžiaus po vienos dienos naudojimo.
PASTABA: Nuotolinio valdymo pultas neieina i komplekta. Kad galėtumėte tai padaryti, turite įsigyti valdymo moduli.

CaDA rinkinys žiūri į kainą, o nuotraukose – rinkinys, kuris yra neprilygstamas kainos ir kokybės santykiu. Iki šiol vargu ar kuris kitas rinkinys sugebėjo pasiūlyti tiek daug už tokią „mažą“ kainą. Ar tai būtų komponentai, detalės ir technologijos.

CaDA vėl sutelkia dėmesį į daugybę detalių. Be gerai sukonstruotos išorės, CaDA taip pat deda daug pastangų į vidų. Pavyzdžiui, auto išvaizda yra labai detali, labai artima tikrojo automobilio išvaizdai. Sportinės sėdynės ir sportinis vairas yra aiškiai matomi. Be to, centrinė konsolė, kurią atskleidžia lipdukas. Tikriausiai tai yra modelis, kuris nepalieka nieko neaiškaus.
Konstruktorius CaDA Technic Toyota AE86 DE/C61019W 1234vnt Komplekto sudėtis
• Statybiniai blokeliai automobiliui surinkti
• Guminių ratų komplektas
• Instrukcija
Send feedback
Side panels