Automobilis BMW X6 Rastar 1:14 RTR 31400RED

46.00

Neturime

EAN: N/A Produkto kodas: RAS/31400-RED Kategorijos: , , Žymos: ,

Automobilis BMW X6 Rastar 1:14 RTR 31400RED

Puikus BMW x6 serijos nuotolinio valdymo automobilis (su licencija).

BMW licencijos pagrindu sukurtas modelis atkurtas iki smulkiausių detalių – 1:14 masteliu. x6 serijos BMW yra labai gražus ir greitas nuotoliniu būdu valdomas automobilis.

Plačiau...

Kelyje mašinos siluetas atrodo lengvas ir dinamiškas. BMW x6 kėbulo linijos ir paviršiai yra tokie pat atletiški kaip ir sportinio automobilio, o išskirtinis meistriškumas ir apdaila papildo šį įspūdį.

BMW užvedimui reikia 5 AA baterijų, kurios maitins automobilį, ir vienos 9V baterijos valdikliui maitinti .

Automobilis yra tikslus tikrojo modelio atvaizdas! Puikus meistriškumas, dėmesys kiekvienai detalei, naujoviška forma ir ryškios spalvos leidžia šiam modeliui atrodyti fantastiškai, o pramogos su šiuo automobiliu tampa dar įdomesnės.

Nuotolinio valdymo pulteliu tikrai paprasta naudotis naudojant paprastą mygtuką pirmyn/atgal ir mygtukus į kairę/dešinę. Dėl tinkamo valdymo diapazono jis tinkamas naudoti patalpose arba aplink mažą sodą. Maitinimas naudojamas tik paspaudus mygtuką, todėl baterijos tarnauja ilgiau.

Rastar asortimente siūlomi superautomobiliai, hiperautomobiliai ir tipiški darbiniai arkliai, tokie kaip legendinis 4×4 Landrover. Tinka vaikams arba entuziastams, kurie ieško tikroviško darbinio modelio.

Čia, www.greenpoint.lt, turime platų modelių pasirinkimą pagal kai kurių jūsų mėgstamiausių modernių superautomobilių, tokių kaip Lamborghini Aventador, ir kai kurių klasikinių automobilių, tokių kaip Land Rover Defender ar Mini Cooper, stilių.

Supakuotas „kolekcionieriaus“ stiliaus, mažmeninės prekybos dėžutėje su langais, šis modelis puikiai tinka visiems, kurie mėgsta palikti savo modelius supakuotus ant lentynos. Jis taip pat pasižymi stulbinančiu viso dydžio automobilio vidaus ir išorės detalumu.

Automobilis BMW X6 Rastar 1:14 RTR 31400RED Techniniai duomenys:

Įkraunama baterija: AA baterijos
Ilgis: 350 mm
Plotis: 158 mm
Aukštis: 126 mm
Amžius: 6+
Radijas: 27-40MHz
Mastelis: 1:14
Medžiaga: plastikas
Licencija: Taip
Pavara: 2WD

Komplekto sudėtis

BMW X6 automobilis
Nuotolinio valdymo pultas
Antena
Instrukcija
Originali elegantiška pakuotė