Dronas su kamera X20W FPV WiFi baltas

69.99

Neturime

EAN: N/A Produkto kodas: X20W-WHT Kategorijos: , , Žyma:

Dronas su kamera X20W FPV WiFi baltas

Syma yra gerai žinomas ir gerą reputaciją turintis prekės ženklas modelių rinkoje, atpažįstamas net tarp profesionalių sekėjų.

Kvadrokopteris X20W – puikus pasirinkimas visiems, ieškantiems universalaus modelio, galinčio skristi bet kurioje vietoje ir sąlygomis. Lengva konstrukcija ir mažas dydis leidžia pasiimti su savimi beveik visur!

Dėl modelio konstrukcijos jis yra labai atsparus kritimams ir susidūrimams – visa tai dėka naudotų aukštos kokybės medžiagų. Dėl lanksčios medžiagos, iš kurios pagamintos rotoriaus mentės, jos yra labai patvarios, o lūžimo rizika yra nereikšminga. Dėl atsparumo vėjui modelis puikiai veikia patalpose ir lauke.

Syma X20W turi 6 ašių stabilizavimo sistemą (giroskopą), dėl kurios mašina yra judri ir manevringa, o kartu ir labai stabili skrydžio metu. Slidinėjimo funkcija užtikrina nepaprastą stabilumą ir lengvą valdymą, todėl tiek pradedantieji, tiek pažengę pilotai pajus skraidymo šiuo modeliu džiaugsmą.
Galingi LED diodai ne tik atrodo patraukliai, bet ir užtikrina patogų skrydį tamsoje.

Valdymas atliekamas naudojant profesionalų ir modernų 2,4 GHz 4 kanalų siųstuvą naudojant išplitimo spektro technologiją – Spread Spectrum Technology (SST) – todėl diapazonas yra daug didesnis, o atsakas į valdymą yra 100 kartų greitesnis nei naudojant tradiciniai nuotolinio valdymo pultai su 27/40 MHz dažniu.

Dronas su kamera X20W FPV WiFi baltas

Syma X20W, neskaitant paprasto skraidymo visomis kryptimis, gali atlikti tikrą oro akrobatiką, įskaitant. perversmai, spiralės ir „statinės ridenimas“. Tereikia paspausti vieną iš priskirtų siųstuvo funkcijų mygtukų ir pasirinkti kryptį, kuria bus atliktas triukas. Belaidės technologijos ir plataus 2,4 GHz dažnio valdiklio diapazono dėka modelio reakcija į signalą yra nedelsiant. Apsauga nuo trukdžių leidžia vienu metu valdyti daug lėktuvų.

Pristatomas Syma X20W yra RTF RC modelis, paruoštas skristi iš karto iš dėžutės, tereikia 4 AA baterijų (paprastų „pirštų“) siųstuvui, kurias taip pat galite įsigyti mūsų parduotuvėje. Tiesioginei peržiūrai (FPV) reikalingas Android arba iOS telefonas ir Syma FPV mobilioji programa.

Techniniai duomenys

Baterija: LiPo
Ilgis: 105 mm
Plotis: 105 mm
Aukštis: 25 mm
Skersmuo: 110 mm
Amžius: 8+
Diapazonas: iki 20 m
Valdymas: siųstuvas
Radijas: 2,4 GHz
Tiesioginis vaizdas: išmanusis telefonas
Kamera: 0,3 MP

Komplekto sudėtis

Syma X20W
2,4 GHz valdymo blokas su telefono laikikliu
3,7 V 180 mAh LiPo baterija (modelyje)
USB laidas modeliui įkrauti
Atsarginių sraigtų komplektas (4 vnt.)