Dronas su kamera Syma W1 PRO

219.00

Neturime

EAN: N/A Produkto kodas: W1PRO Kategorijos: , , Žyma:

Dronas su kamera Syma W1 PRO

Patobulinta gamintojo „Syma“ žinomo keturkopterio – W1 – versija. – yra geriausias modelis savo klasėje su 4K kamera. Modelis yra RTF versija (paruoštas skristi iš karto iš dėžutės). 2,4 GHz siųstuvas turi daugybę funkcijų, kurios daro skrydį patrauklesnį ir leidžia reguliuoti valdymą pagal vartotojo pageidavimus. Drone naudojama HD kamera aprūpinta itin kokybiškais objektyvais, kurių dėka modelis vaizdą įrašo aukščiausia – 4K kokybe.

Be to, dronas turi ne vieną kamerą, o dvi. Tai leidžia stebėti vaizdą tiesiai į priekį ir tuo pačiu metu žiūrėti iš apačios. Kvadrokopteris aprūpintas barometru, kurio dėka galima laisvai sklandyti ore. Užvedimo režimas leidžia išlaikyti pastovų aukštį be papildomo valdymo. Tiesiog atleiskite droselį ir dronas pakils ore. Dronas turi gamykloje įdiegtą GPS sistemą, todėl neturime jaudintis, kad ją pamesime. Tačiau tai ne vienintelė atrakcija. GPS režimu dronui vienu prisilietimu galime pasakyti, kur skristi.

Taip pat galime užsisakyti savo keturkopterį, kad jis padarytų ratus ore. Gamykloje sumontuoti varikliai be šepetėlių droną daro daug tylesnį ir, be to, labai padidina jo galios potencialą.

Didesnį drono saugumą ir komfortą užtikrina automatinio pakilimo ir nusileidimo funkcija, pasiekiama vienu mygtuku. LiPo 7.6V 1800mAh baterija leido pailginti nepertraukiamo skrydžio laiką iki 18 minučių.

„Folk-me“ režimas leidžia dronui sekti operatorių, nepaisant jo judėjimo krypties
Modelis turi galimybę pakilti ir nusileisti vienu mygtuku. Tereikia 4 AA baterijų siųstuvui. Šiandien pakilkite į orą naudodami W1 PRO valdiklius!

Techniniai duomenys

Baterija: LiPo
Ilgis: 270 mm
Plotis: 287 mm
Aukštis: 58 mm
Skersmuo: 270 mm
Amžius: 12+
Diapazonas: iki 200 m
Valdymas: siųstuvas + išmanusis telefonas
Radijas: 2,4 GHz
Tiesioginis vaizdas: išmanusis telefonas
Kamera: 4K
Svarstyklės

Komplekto sudėtis

Syma W1 PRO modelis su kamera
2,4 GHz siųstuvas
7.6V 1300mAh LiPo baterija
4x propelerio apsauga
4x atsarginiai sraigtai
Išmaniojo telefono laikiklis
USB įkroviklis