Automobilis Range Rover Sport 1:14 RTR 28200BLACK

46.00

Neturime

EAN: N/A Produkto kodas: RAS/28200-BLK Kategorijos: , , Žymos: ,

Automobilis Range Rover Sport 1:14 RTR 28200BLACK

Puikus licencijuotas Range Rover Sport nuotolinio valdymo automobilis 1/14 mastelio. „Rover“ licencijos pagrindu sukurtas modelis buvo atkurtas iki smulkiausių detalių. Automobilis labai grazus ir greitas modelis. Tiek kėbulas, tiek kitos transporto priemonės detalės buvo perkeltos į mažesnį mastą.
Kelyje mašinos siluetas atrodo lengvas ir dinamiškas. Minkšta pakaba užtikrina sklandų važiavimą. Linksmumą padidina šviečiantys priekiniai ir galiniai LED žibintai, kurie užsidega judant.

Plačiau...

Skonį papildo paminkštintas priekis, chromo elementai ir pagal originalią spalvą sukurtas lakas. Viskas pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų. Visa tai daro „Rastar“ automobilį ne tik pramogų šaltiniu, bet ir puikiai atrodo lentynoje.

Norint paleisti Range Rover Sport, reikia 5 AA baterijų modeliui maitinti ir vienos 9V baterijos valdikliui maitinti.

Nuotolinio valdymo pulteliu tikrai paprasta naudotis naudojant paprastą mygtuką pirmyn/atgal ir mygtukus į kairę/dešinę. Dėl tinkamo valdymo diapazono jis tinkamas naudoti patalpose arba aplink mažą sodą. Maitinimas naudojamas tik paspaudus mygtuką, todėl baterijos tarnauja ilgiau.

Rastar asortimente siūlomi superautomobiliai, hiperautomobiliai ir tipiški darbiniai arkliai, tokie kaip legendinis 4×4 Landrover. Tinka vaikams arba entuziastams, kurie ieško tikroviško darbinio modelio.

Čia, www.greenpoint.lt, turime platų modelių pasirinkimą pagal kai kurių jūsų mėgstamiausių modernių superautomobilių, tokių kaip Lamborghini Aventador, ir kai kurių klasikinių automobilių, tokių kaip Land Rover Defender ar Mini Cooper, stilių.

Supakuotas „kolekcionieriaus“ stiliaus, mažmeninės prekybos dėžutėje su langais, šis modelis puikiai tinka visiems, kurie mėgsta palikti savo modelius supakuotus ant lentynos. Jis taip pat pasižymi stulbinančiu viso dydžio automobilio vidaus ir išorės detalumu.

Automobilis Range Rover Sport 1:14 RTR 28200BLACK Techniniai duomenys:

Įkraunama baterija: AA baterijos
Ilgis: 344 mm
Plotis: 163 mm
Aukštis: 129 mm
Amžius: 6+
Radijas: 27-40MHz
Mastelis: 1:14
Medžiaga: plastikas
Licencija: Taip
Pavara: 2WD

Komplekto sudėtis

Range Rover sportinis automobilis
Nuotolinio valdymo pultas
Antena
Instrukcija
Originali elegantiška pakuotė