Mega Mayhem brushless 1:8 4WD 2.4GHz RTR 80311

370.00

Neturime

EAN: N/A Produkto kodas: HI/MegaE8SCL-80311 Kategorijos: , Žyma:

Mega Mayhem brushless 1:8 4WD 2.4GHz RTR 80311

Pristatome Mayhem – puikų automobilį iš Himoto. Tai vienas iš keturių Mega serijos atstovų – įspūdingu 1:8 masteliu pagamintų automobilių, kurie yra tikra gamintojo sėkmė. Šis aukščiausios klasės modelis buvo pagamintas atkreipiant dėmesį į didžiausias detales, jis yra judrus, dinamiškas ir greitas. Vis dėlto įspūdingiausia šiame automobilyje yra jo dydis – jo ilgis viršija pusę metro!

Plačiau...

Originaliame Mayhem, kaip ir visuose Mega serijos Himoto automobiliuose, buvo sumontuotas bešepetėlis variklis, todėl galite tikėtis didelės galios ir be gedimų. Žinoma, gamintojas nepamiršo variklio potencialo nukreipti į visus keturis lenktyninio automobilio ratus, užtikrinant puikius jo važiavimo parametrus ir įsibėgėjimą.

Nepaisant didelio dydžio, modelis išlieka kuo dinamiškesnis, nes „Himoto“ inžinieriai jame aprūpino iki 9 kilogramų sveriančius servus! Dėl to operatorius gali tikėtis greito ir išraiškingo automobilio atsakymo, neatsižvelgiant į žemės sąlygas ar greitį.

Siekiant užtikrinti kokybę, naudojami patvarūs aliuminio amortizatoriai, nailoninė pakaba ir plieniniai rutuliniai guoliai, kurie sumažina pasipriešinimą iki minimumo. Valdymas atliekamas naudojant įrangą, veikiančią 2,4 GHz standarte, kurios dėka galime tikėtis geru nuotoliu, greitu atsaku ir be trikdžių.

Modelis yra RTR versijos, t.y. paruoštas važiuoti iš karto po išėmimo.

Mega Mayhem brushless 1:8 4WD 2.4GHz RTR 80311 Techniniai duomenys

Baterija: LiPo
Ilgis: 553 mm
Plotis: 325 mm
Aukštis: 210 mm
Amžius: 14+
Versija: RTR
Mastelis: 1:8
Variklis: elektrinis be šepetėlių
Radijas: 2,4 GHz
Važiuoklė: Trumpas kursas
Pavara: 4WD
Medžiaga: plastikas

Komplekto sudėtis:

Auto Mayhem 1:8
2,4 GHz aparatas
Baterija
Įkroviklis
Instrukcija