Automobilis BMW i8 RASTAR 1:14 RTR 71000White

55.00

Turime

EAN: N/A Produkto kodas: RAS/71000-WHT Kategorijos: , , Žymos: ,

Automobilis BMW i8 RASTAR 1:14 RTR 71000White

Puikus licencijuotas BMW i8 nuotolinio valdymo automobilis 1/14 mastelio. Modelis, sukurtas pagal BMW licenciją, buvo atkurtas iki smulkiausių detalių. Automobilis labai gražus ir greitas modelis, mašinos siluetas atrodo lengvas ir dinamiškas. Tiek kėbulas, tiek kitos transporto priemonės detalės buvo perkeltos į mažesnį mastą. Naujovė šiame modelyje – nuotoliniu būdu, naudojant nuotolinio valdymo pultą, atidaromos durys!

Plačiau...

Kelyje mašinos siluetas atrodo lengvas ir dinamiškas. Minkšta pakaba užtikrina sklandų važiavimą. Linksmumą padidina šviečiantys priekiniai ir galiniai LED žibintai, kurie užsidega judant.

Skonį papildo paminkštintas priekis, chromo elementai ir pagal originalią spalvą sukurtas lakas. Viskas pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų. Visa tai daro „Rastar“ automobilį ne tik pramogų šaltiniu, bet ir puikiai atrodo lentynoje.

BMW i8 yra paruoštas važiuoti iš karto išėmus iš dėžės – automobiliui maitinti reikia tik 5 AA baterijų ir vienos 9V baterijos valdikliui maitinti .

Nuotolinio valdymo pulteliu tikrai paprasta naudotis naudojant paprastą mygtuką pirmyn/atgal ir mygtukus į kairę/dešinę. Dėl tinkamo valdymo diapazono jis tinkamas naudoti patalpose arba aplink mažą sodą. Maitinimas naudojamas tik paspaudus mygtuką, todėl baterijos tarnauja ilgiau.

Rastar asortimente siūlomi superautomobiliai, hiperautomobiliai ir tipiški darbiniai arkliai, tokie kaip legendinis 4×4 Landrover. Tinka vaikams arba entuziastams, kurie ieško tikroviško darbinio modelio.

Čia, www.greenpoint.lt, turime platų modelių pasirinkimą pagal kai kurių jūsų mėgstamiausių modernių superautomobilių, tokių kaip Lamborghini Aventador, ir kai kurių klasikinių automobilių, tokių kaip Land Rover Defender ar Mini Cooper, stilių.

Supakuotas „kolekcionieriaus“ stiliaus, mažmeninės prekybos dėžutėje su langais, šis modelis puikiai tinka visiems, kurie mėgsta palikti savo modelius supakuotus ant lentynos. Jis taip pat pasižymi stulbinančiu viso dydžio automobilio vidaus ir išorės detalumu.

Automobilis BMW i8 RASTAR 1:14 RTR 71000White Techniniai duomenys:

Baterija: NiMH
Ilgis: 335 mm
Plotis: 159 mm
Aukštis: 93 mm
Amžius: 6+
Radijas: 27-40MHz
Mastelis: 1:14
Medžiaga: plastikas
Licencija: Taip
Pavara: 2WD

Komplekto sudėtis

BMW i8 automobilis
Nuotolinio valdymo pultas
Antena
Instrukcija
Originali elegantiška pakuotė