-51%

Konstruktorius BLOCKi MyFireBrigade 2viename KB0851 87vnt

Original price was: €9.00.Current price is: €4.44.

Elementų skaičius: 87nt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP

Neturime

EAN: 6922018288512 Produkto kodas: KB0851 Kategorija: Žyma:

Konstruktorius BLOCKi MyFireBrigade 2viename KB0851 87vnt yra rinkiniai, kurie patiks visiems mažiesiems statybininkams, mėgstantiems iššūkius. „MyFireBrigade 2 viename“ yra labai įdomi mini kolekcija, į kurią įeina 4 nedideli ugniagesių rinkiniai, puikiai tinkantys kolekcionuoti. Surinkite juos visus, sujunkite ir sukurkite unikalų pakrančių apsaugos postą!

PLAČIAU

„BLOCKi MyPolice“ serijoje taip pat galite rasti kūrybinių 2 viename rinkinių!

Taip pat žiūrėkite kitus BLOCKI dėlionės iš „MyFireBrigade“ serijos – Gaisrinę, keltuvą, sraigtasparnį ir vandens sargybą.

BLOCKI „MyFireBrigade“ priešgaisrinę tarnybą

Su „BLOCKI MyFireBrigade“ gaisrinėmis mašinomis ir gaisro gesinimo įranga kiekvienas gaisras tikrai bus greitai užgesintas!

„MyFireBrigade“ dėlionių kolekcija yra rinkiniai, nukelsiantys į didvyrišką ugniagesių ir gelbėjimo operacijų pasaulį!

„BLOCKI MyFireBrigade“ serijos rinkiniuose rasite didelę gaisrinę mašiną, mažą automobilį su priekaba specialioms užduotims atlikti, taip pat sraigtasparnį ir dvi gaisrines .

Naujausiuose rinkiniuose yra keltuvas, skirtas gelbėjimui dideliame aukštyje, sraigtasparnio nusileidimo aikštelė ir specialioms misijoms reikalingas sraigtasparnis, vandens apsaugos transporto priemonė ir pontoninė valtis, nepakeičiama atliekant gelbėjimo darbus, ir didelis vandens tanklaivis, su kuriuo kiekviena gaisro gesinimo operacija turi būti sėkminga!

„BLOCKI MyFireBrigade“ taip pat yra unikali „2in1“ serija! „2in1“ ugniagesių kolekciją sudaro keli nedideli rinkiniai, kuriuose atskirai rodomos įdomios scenos iš kasdienio ugniagesių darbo, o surinkus ir sujungus visus komplektus, sukuriama nuostabi, speciali gaisrinė.

„MyFireBrigade“ serijos blokeliai skirti vaikams nuo 6 metų.

Konstruktorius BLOCKi MyFireBrigade 2viename KB0851 87vnt Turinys:

Elementų skaičius: 87nt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP
Amžius: 6+
2 in 1
14,5 x 9 x 4,4 cm