-29%

Konstruktorius BLOCKi MyFireBrigade Sraigtasparnių nusileidimo aikštelė KB0812

Original price was: €14.00.Current price is: €9.99.

Elementų skaičius: 129vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP

Liko tik 1

EAN: 6922018228129 Produkto kodas: KB0812 Kategorija: Žyma:

Konstruktorius BLOCKi MyFireBrigade Sraigtasparnių nusileidimo aikštelė KB0812 129vnt yra fantastinis rinkinys iš serijos „MyFireBrigade“ – Priešgaisrinės apsaugos. Tai idealus rinkinys vaikams nuo 6 metų, palaikantis smulkiąją motoriką ir ugdantis ikimokyklinio amžiaus vaiko vaizduotę.

Rinkinyje yra sraigtasparnis, ugniagesio figūra ir sraigtasparnių aikštelė su valdymo bokštu.

BLOCKI „MyFireBrigade“ priešgaisrinę tarnybą

Su „BLOCKI MyFireBrigade“ gaisrinėmis mašinomis ir gaisro gesinimo įranga kiekvienas gaisras tikrai bus greitai užgesintas!

PLAČIAU

„MyFireBrigade“ dėlionių kolekcija yra rinkiniai, nukelsiantys į didvyrišką ugniagesių ir gelbėjimo operacijų pasaulį!

„BLOCKI MyFireBrigade“ serijos rinkiniuose rasite didelę gaisrinę mašiną, mažą automobilį su priekaba specialioms užduotims atlikti, taip pat sraigtasparnį ir dvi gaisrines .

Naujausiuose rinkiniuose yra keltuvas, skirtas gelbėjimui dideliame aukštyje, sraigtasparnio nusileidimo aikštelė ir specialioms misijoms reikalingas sraigtasparnis, vandens apsaugos transporto priemonė ir pontoninė valtis, nepakeičiama atliekant gelbėjimo darbus, ir didelis vandens tanklaivis, su kuriuo kiekviena gaisro gesinimo operacija turi būti sėkminga!

„BLOCKI MyFireBrigade“ taip pat yra unikali „2in1“ serija! „2in1“ ugniagesių kolekciją sudaro keli nedideli rinkiniai, kuriuose atskirai rodomos įdomios scenos iš kasdienio ugniagesių darbo, o surinkus ir sujungus visus komplektus, sukuriama nuostabi, speciali gaisrinė.

Konstruktorius BLOCKi MyFireBrigade Sraigtasparnių nusileidimo aikštelė KB0812 129vnt serijos blokeliai skirti vaikams nuo 6 metų.

Turinys:
Elementų skaičius: 129 vnt
Personažų skaičius :1 vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP
Amžius: 6+
26 x 20 x 5,5 cm