-35%

MyFireBrigade Gaisrinė mašina su vilkimo kabliu

12.99

Elementų skaičius: 188nt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP

Turime

EAN: 6922018268163 Produkto kodas: KB0816 Kategorija: Žyma:

BLOCKI serijos MyFireBrigade Gaisrinė mašina su vilkimo kabliu  yra rinkinys, kuriuo lengvai užgesinsite bet kokį gaisrą! Gaisrinė mašina iš BLOCKI yra svajonė visiems mažiems konstruktorių mėgėjams, kurie ateityje norėtų tapti drąsiais ugniagesiais.

„MyFireBrigade“ rinkiniuose yra keltuvas, sraigtasparnių nusileidimo aikštelė ir, žinoma, „MyFireBrigade mini“ 2 viename, puikiai tinkantys rinkti ar dovanoti!

PLAČIAU

BLOCKI „MyFireBrigade“ priešgaisrinę tarnybą

Su „BLOCKI MyFireBrigade“ gaisrinėmis mašinomis ir gaisro gesinimo įranga kiekvienas gaisras tikrai bus greitai užgesintas!

„MyFireBrigade“ dėlionių kolekcija yra rinkiniai, nukelsiantys į didvyrišką ugniagesių ir gelbėjimo operacijų pasaulį!

„BLOCKI MyFireBrigade“ serijos rinkiniuose rasite didelę gaisrinę mašiną, mažą automobilį su priekaba specialioms užduotims atlikti, taip pat sraigtasparnį ir dvi gaisrines .

Naujausiuose rinkiniuose yra keltuvas, skirtas gelbėjimui dideliame aukštyje, sraigtasparnio nusileidimo aikštelė ir specialioms misijoms reikalingas sraigtasparnis, vandens apsaugos transporto priemonė ir pontoninė valtis, nepakeičiama atliekant gelbėjimo darbus, ir didelis vandens tanklaivis, su kuriuo kiekviena gaisro gesinimo operacija turi būti sėkminga!

„BLOCKI MyFireBrigade“ taip pat yra unikali „2in1“ serija! „2in1“ ugniagesių kolekciją sudaro keli nedideli rinkiniai, kuriuose atskirai rodomos įdomios scenos iš kasdienio ugniagesių darbo, o surinkus ir sujungus visus komplektus, sukuriama nuostabi, speciali gaisrinė.
„MyFireBrigade“ serijos blokeliai skirti vaikams nuo 6 metų.

MyFireBrigade Gaisrinė mašina su vilkimo kabliu Turinys:
Elementų skaičius: 188 vnt
Personažų skaičius :1 vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP
Amžius: 6+
37,5 x 25,5 x 6 cm