-43%

Konstruktorius BLOCKi MyFireBrigade Vandens sargyba KB0813 120vnt

Original price was: €11.00.Current price is: €6.30.

Elementų skaičius: 120vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP

Turime

EAN: 6922018238135 Produkto kodas: KB0813 Kategorija: Žyma:

Konstruktorius BLOCKi MyFireBrigade Vandens sargyba KB0813 120vnt yra rinkinys, kurį sudaro gaisrinis visureigis ir pontoninė valtis, palengvinantys ugniagesiams gelbėjimo darbus vandenyje ir pakrantėje.

Naujoje „MyFireBrigade“ kolekcijoje taip pat yra vandens cisterna, sraigtasparnių nusileidimo vieta ir keltuvas. Mažiesiems konstruktoriams BLOCKI prekės ženklas taip pat paruošė rinkinius „MyFireBrigade 2in1“, puikiai tinkančius kolekcionavimui.

PLAČIAU

BLOCKI „MyFireBrigade“ priešgaisrinę tarnybą

Su „BLOCKI MyFireBrigade“ gaisrinėmis mašinomis ir gaisro gesinimo įranga kiekvienas gaisras tikrai bus greitai užgesintas!

„MyFireBrigade“ dėlionių kolekcija yra rinkiniai, nukelsiantys į didvyrišką ugniagesių ir gelbėjimo operacijų pasaulį!

„BLOCKI MyFireBrigade“ serijos rinkiniuose rasite didelę gaisrinę mašiną, mažą automobilį su priekaba specialioms užduotims atlikti, taip pat sraigtasparnį ir dvi gaisrines .

Naujausiuose rinkiniuose yra keltuvas, skirtas gelbėjimui dideliame aukštyje, sraigtasparnio nusileidimo aikštelė ir specialioms misijoms reikalingas sraigtasparnis, vandens apsaugos transporto priemonė ir pontoninė valtis, nepakeičiama atliekant gelbėjimo darbus, ir didelis vandens tanklaivis, su kuriuo kiekviena gaisro gesinimo operacija turi būti sėkminga!

„BLOCKI MyFireBrigade“ taip pat yra unikali „2in1“ serija! „2in1“ ugniagesių kolekciją sudaro keli nedideli rinkiniai, kuriuose atskirai rodomos įdomios scenos iš kasdienio ugniagesių darbo, o surinkus ir sujungus visus komplektus, sukuriama nuostabi, speciali gaisrinė.

Konstruktorius BLOCKi MyFireBrigade Vandens sargyba KB0813 120vnt serijos blokeliai skirti vaikams nuo 6 metų.

Turinys:
Elementų skaičius: 120 vnt
Personažų skaičius :1 vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP
Amžius: 6+
19,6 x 15,6 x 4 cm