-39%

Konstruktorius BLOCKi MyFireBrigade Gaisrinė mašina KB0815 213vnt

12.30

Elementų skaičius: 213nt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP

Turime

EAN: 6922018258157 Produkto kodas: KB0815 Kategorija: Žyma:

Konstruktorius BLOCKi MyFireBrigade Gaisrinė mašina KB0815 213vnt

yra rinkinys, kuriuo lengvai užgesinsite bet kokį gaisrą! Gaisrinė mašina iš BLOCKI yra svajonė visiems mažiems konstruktorių mėgėjams, kurie ateityje norėtų tapti drąsiais ugniagesiais.
„MyFireBrigade“ rinkiniuose yra keltuvas, sraigtasparnių aikštelė ir, žinoma, „MyFireBrigade mini“ 2 viename, puikiai tinkantys rinkti ar dovanoti!

PLAČIAU

BLOCKI „MyFireBrigade“ priešgaisrinę tarnybą

Su „BLOCKI MyFireBrigade“ gaisrinėmis mašinomis ir gaisro gesinimo įranga kiekvienas gaisras tikrai bus greitai užgesintas!

„MyFireBrigade“ dėlionių kolekcija yra rinkiniai, nukelsiantys į didvyrišką ugniagesių ir gelbėjimo operacijų pasaulį!

„BLOCKI MyFireBrigade“ serijos rinkiniuose rasite didelę gaisrinę mašiną, mažą automobilį su priekaba specialioms užduotims atlikti, taip pat sraigtasparnį ir dvi gaisrines .

Naujausiuose rinkiniuose yra keltuvas, skirtas gelbėjimui dideliame aukštyje, sraigtasparnio nusileidimo aikštelė ir specialioms misijoms reikalingas sraigtasparnis, vandens apsaugos transporto priemonė ir pontoninė valtis, nepakeičiama atliekant gelbėjimo darbus, ir didelis vandens tanklaivis, su kuriuo kiekviena gaisro gesinimo operacija turi būti sėkminga!

„BLOCKI MyFireBrigade“ taip pat yra unikali „2in1“ serija! „2in1“ ugniagesių kolekciją sudaro keli nedideli rinkiniai, kuriuose atskirai rodomos įdomios scenos iš kasdienio ugniagesių darbo, o surinkus ir sujungus visus komplektus, sukuriama nuostabi, speciali gaisrinė.

„MyFireBrigade“ serijos blokeliai skirti vaikams nuo 6 metų.

Konstruktorius BLOCKi MyFireBrigade Gaisrinė mašina KB0815 213vnt Turinys:
Elementų skaičius: 213 vnt
Personažų skaičius :1 vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP
Amžius: 6+
37,5 x 25,5 x 6 cm