-29%

Konstruktorius BLOCKi MyFireBrigade Keltuvas KB0814 158vnt

9.99

Elementų skaičius: 158nt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP

Turime

EAN: 6922018248141 Produkto kodas: KB0814 Kategorija: Žyma:

Konstruktorius BLOCKi MyFireBrigade Keltuvas KB0814 158vnt yra didelis gaisrininkų komplektas, kurio dėka kiekviena gelbėjimo operacija aukštyje bus sėkminga! BLOCKI keltuvas yra didelis komplektas, skirtas jauniems konstruktoriams nuo 6 metų amžiaus.

Naujausia „MyFireBrigade“ kaladėlių serija taip pat apima sraigtasparnio nusileidimo aikštelę, vandens vežimėlį ir fantastiškus kūrybinius „MyFireBrigade 2in1“ rinkinius.

PLAČIAU

BLOCKI „MyFireBrigade“ priešgaisrinę tarnybą

Su „BLOCKI MyFireBrigade“ gaisrinėmis mašinomis ir gaisro gesinimo įranga kiekvienas gaisras tikrai bus greitai užgesintas!

„MyFireBrigade“ dėlionių kolekcija yra rinkiniai, nukelsiantys į didvyrišką ugniagesių ir gelbėjimo operacijų pasaulį!

„BLOCKI MyFireBrigade“ serijos rinkiniuose rasite didelę gaisrinę mašiną, mažą automobilį su priekaba specialioms užduotims atlikti, taip pat sraigtasparnį ir dvi gaisrines .

Naujausiuose rinkiniuose yra keltuvas, skirtas gelbėjimui dideliame aukštyje, sraigtasparnio nusileidimo aikštelė ir specialioms misijoms reikalingas sraigtasparnis, vandens apsaugos transporto priemonė ir pontoninė valtis, nepakeičiama atliekant gelbėjimo darbus, ir didelis vandens tanklaivis, su kuriuo kiekviena gaisro gesinimo operacija turi būti sėkminga!

„BLOCKI MyFireBrigade“ taip pat yra unikali „2in1“ serija! „2in1“ ugniagesių kolekciją sudaro keli nedideli rinkiniai, kuriuose atskirai rodomos įdomios scenos iš kasdienio ugniagesių darbo, o surinkus ir sujungus visus komplektus, sukuriama nuostabi, speciali gaisrinė.

Konstruktorius BLOCKi MyFireBrigade Keltuvas KB0814 158vnt Turinys:
Elementų skaičius: 158 vnt
Personažų skaičius :1 vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP
Amžius: 6+
26 x 20 x 5,5 cm