-30%

Konstruktorius BLOCKi MyGirls Atostogų kemperis KB0112 264vnt

Original price was: €20.00.Current price is: €14.00.

Elementų skaičius: 264vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP

Neturime

EAN: 6922018001128 Produkto kodas: KB0112 Kategorija: Žyma:

Konstruktorius BLOCKi MyGirls Atostogų kemperis KB0112 264vnt yra puikus dėlionių rinkinys mėgstantiems ilgas keliones!

Pristatome „MyGirls“ BLOCKI komandos merginas ir jų nuostabų atostogų kemperį. Su April ir Summer vykite į tolimus pasaulio kampelius!

PLAČIAU

„MyGirls“ Atostogų kemperis
Komplekte „BLOCKI MyGirls Atostogų kemperis“ yra 240 elementų ir jis skirtas vaikams nuo 6 metų. Rinkinyje yra didelis kemperis, pontoninė valtis, dvi herojų bei šuns figūrėlės. Viso to pakanka sukurti tikrą stovyklavietę, kurioje galėsite ne tik atsipalaiduoti, bet ir smagiai praleisti laiką!

Atostogos kemperyje
Atostogų kemperis – rinkinys aktyviems nepamirštamų nuotykių mėgėjams. Kemperis ant ratų yra mobilus namas, kurio dėka galite leistis į kelionę bet kurioje pasaulio vietoje. Toks atostogų automobilis leidžia jums pasiimti ne tik visus reikalingus daiktus, bet ir geriausią draugą bei mylimą augintinį! Vasaros kelionės geroje kompanijoje visada yra daug įdomesnės – įsitikinkite patys su „MyGirls“ komandos April ir Summer!

Svajojate apie atostogas Graikijoje, kelionę į Amazonės džiungles, safarį Afrikoje ar beprotiškas atostogas Floridoje? Puiku – Summer ir April mielai prisijungs prie jūsų ir nuveš jus į kelionę, kur tik svajojate!

BLOCKI MyGirls jūsų naujos geriausios draugės!

„MyGirls“ yra ilgai laukta „BLOCKI “ pasiūlymo kolekcija, nors tai nėra pirmoji „BLOCKI“ prekės ženklo kaladėlių serija mergaitėms. Ankstesnė mergaičių kolekcija BLOCKI – Lalilandia, buvo labai populiari. Bet atėjo laikas pokyčiams! Daugiau spalvų, geresnis apdirbimas, nauji projektai ir svarbiausia – vaiko šypsena! Tai svajonės išsipildymas visoms mažoms mergaitėms!

BLOCKI dėlionės mergaitėms

Kas sakė, kad dėliones mėgsta tik berniukai? Juk mergaitės yra vienodai geros inžinierės! Mergaitėms patinka iššūkiai ir loginiai galvosūkiai. Konstrukcijos sukūrimas iš blokų yra žaidimas, palaikantis vaiko vystymąsi, lavinantis loginį mąstymą ir suvokimą. Kaladėlių dėliojimas taip pat yra puikus būdas palaikyti smulkiosios motorikos tobulėjimą. Tokių žaidimų dėka vaikas įgyja įgūdžių, kurie praverčia mokykloje rašant, tapant ir piešiant. BLOCKI sujungia linksmybes su švietimu – visi BLOCKI rinkiniai buvo sukurti bendradarbiaujant ir budriai stebint psichologams ir pedagogams, todėl esame tikri, kad mūsų blokai yra saugūs ir draugiški vaikams bei palaiko jų vystymąsi.

Konstruktorius BLOCKi MyGirls Atostogų kemperis KB0112 264vnt

Elementų skaičius: 264vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP
Amžius: 6+