-45%

Konstruktorius BLOCKi MyGirls Pizzeria Lary KB0120 263vnt

12.00

Elementų skaičius: 263vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP

Turime

EAN: 6922018001203 Produkto kodas: KB0120 Kategorija: Žyma:

Konstruktorius BLOCKi MyGirls Pizzeria Lary KB0120 263vnt tai rinkinys, skirtas mėgstantiems gaminti ir ragauti gardų maistą, bei susitikimus su draugais! Prisijunkite prie „MyGirls“ komandos!

Kas nori skanios picos su „MyGirls“ draugėmis? Lara kviečia jus į savo piceriją. Kim ir Tina su malonumu prisijungs prie Jūsų!

PLAČIAU

Konstruktorius BLOCKi MyGirls Pizzeria Lary KB0120 263vnt

„BLOCKS MyGirls Pizzeria Lary“ rinkinyje yra 263 elementai ir net 3 serialo herojų figūrėlės- Lara, Kim ir Tina! Naujoji mergaičių dėlionės kolekcija neabejotinai tapo hitu dar prieš premjerą. „MyGirls“ seriją 2020 m. sudaro 8 unikalūs rinkiniai. Kiekviena iš kolekcijos herojų yra skirtinga – jos skiriasi savo išvaizda ir charakteriu. Kiekvienas iš jų turi skirtingus pomėgius, tačiau jas sieja draugyste, teigiamomis emocijomis ir nuotykiais.

BLOKAI iš „MyGirls“ kolekcijos skirtos mergaitėms nuo 6 metų. Visos BLOCKI kolekcijos gali būti derinamos tarpusavyje ir yra suderinamos su kitų žinomų ir esamų gamintojų kaladėlėmis.

Kaladėlės mažiems vaikams ir vyresniems vaikams

Tarp BLOCKI rinkinių galite rasti tokius bestselerius kaip „MyPolice“, „MyCity“, taip pat naująjį „2020 MyFarm“. Tačiau vaikai gali pradėti dėlioti jau nuo 18 mėnesių, jiems sukurti yra BLOCKI MUBI rinkiniai.

BLOCKI MyGirls jūsų naujos geriausios draugės!

„MyGirls“ yra ilgai laukta „BLOCKI “ pasiūlymo kolekcija, nors tai nėra pirmoji „BLOCKI“ prekės ženklo kaladėlių serija mergaitėms. Ankstesnė mergaičių kolekcija BLOCKI – Lalilandia, buvo labai populiari. Bet atėjo laikas pokyčiams! Daugiau spalvų, geresnis apdirbimas, nauji projektai ir svarbiausia – vaiko šypsena! Tai svajonės išsipildymas visoms mažoms mergaitėms!

BLOCKI dėlionės mergaitėms

Kas sakė, kad dėliones mėgsta tik berniukai? Juk mergaitės yra vienodai geros inžinierės! Mergaitėms patinka iššūkiai ir loginiai galvosūkiai. Konstrukcijos sukūrimas iš blokų yra žaidimas, palaikantis vaiko vystymąsi, lavinantis loginį mąstymą ir suvokimą. Kaladėlių dėliojimas taip pat yra puikus būdas palaikyti smulkiosios motorikos tobulėjimą. Tokių žaidimų dėka vaikas įgyja įgūdžių, kurie praverčia mokykloje rašant, tapant ir piešiant. BLOCKI sujungia linksmybes su švietimu – visi BLOCKI rinkiniai buvo sukurti bendradarbiaujant ir budriai stebint psichologams ir pedagogams, todėl esame tikri, kad mūsų blokai yra saugūs ir draugiški vaikams bei palaiko jų vystymąsi.

Turinys:
Elementų skaičius: 263 vnt
Personažų skaičius :3 vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP
Amžius: 6+