-21%

Konstruktorius BLOCKI MyGirls Namelis medyje KB0110

Original price was: €14.30.Current price is: €11.30.

Elementų skaičius: 155vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP

Turime

EAN: 6922018001104 Produkto kodas: KB0110 Kategorija: Žyma:

Tai yra Konstruktorius BLOCKI MyGirls Namelis medyje KB0110 rinkinys!

Susipažinkite su BLOCKI MyGirls komandos merginomis.

PLAČIAU

Praleiskite smagų laiką ir šypsokitės su jomis šauniausiame pasaulio medžių namelyje! Namelis medyje yra kiekvieno vaiko svajonė ir, kaip paaiškėja, tokia bazė gali būti puiki vieta susitikti su draugais! Prisijunkite prie April ir Summer medžių namelyje. „MyGirls Tree House“ tai rinkinys, kuris patiks ir berniukams. Todėl broliai ir seserys taip pat gali dalyvauti žaisdami su naujuoju rinkiniu. Juk namelyje medyje visi mielai žaidžia – tai svajonių bazė vaikams!

„MyGirls Treehouse“

„MyGirls“ blokai „The Tree House“ susideda iš 140 elementų. Rinkinyje yra namelio medyje modelis ir, žinoma, 2 herojų figūros – April ir Summer.

BLOCKI dėlionės mergaitėms

Kas sakė, kad dėliones mėgsta tik berniukai? Juk mergaitės yra vienodai geros inžinierės! Mergaitėms patinka iššūkiai ir loginiai galvosūkiai. Konstrukcijos sukūrimas iš blokų yra žaidimas, palaikantis vaiko vystymąsi, lavinantis loginį mąstymą ir suvokimą. Kaladėlių dėliojimas taip pat yra puikus būdas palaikyti smulkiosios motorikos tobulėjimą. Tokių žaidimų dėka vaikas įgyja įgūdžių, kurie praverčia mokykloje rašant, tapant ir piešiant. BLOCKI sujungia linksmybes su švietimu – visi BLOCKI rinkiniai buvo sukurti bendradarbiaujant ir budriai stebint psichologams ir pedagogams, todėl esame tikri, kad mūsų blokai yra saugūs ir draugiški vaikams bei palaiko jų vystymąsi.

Naujiena!

„MyGirls“ yra viena iš BLOCKI premjerų 2020 m.! Šie spalvingi rinkiniai mergaitėms yra unikali kolekcija, prie kurios „Blocki“ dizaineriai dirbo ilgą laiką. „BLOCKI MyGirls“ yra kolekcija, kurioje svarbiausi yra pagrindiniai veikėjai – Summer, April, Kim, Tina, Bella ir Lara. Šie rinkiniai BLOCK buvo sukurti mergaitėms nuo 6 metų.

Mokymasis žaidimo metu.

BLOCKI dėlionės tai mokymasis bežaidžiant. Dėlionių dėliojimas yra veikla, padedanti vaikui lavinti smulkiąją motoriką. Tai taip pat būdas pagerinti vaiko susikaupimą, suvokimo vystymąsi ir pasaulio pažinimą.

Mažos panelės gali pasinerti į nuotykius statybinių kaladėlių pasaulyje nuo 18 mėnesių amžiaus, dėka „MUBI Princess“ serijos mažiems vaikams – „Fairyland Stebuklų šalis“ ir stebuklingos pilies.

Konstruktorius BLOCKI MyGirls Namelis medyje KB0110 Turinys: 140 kaladėlių, personažų skaičius: 2

Elementų skaičius: 155vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP
Amžius: 6+