Konstruktorius BLOCKi MyGirls Nuotykiai jūroje KB0119 413vnt

33.00

Elementų skaičius: 413vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP

Turime

EAN: 6922018001197 Produkto kodas: KB0119 Kategorija: Žyma:

Susipažinkite su Konstruktorius BLOCKi MyGirls Nuotykiai jūroje KB0119 413vnt mergaitėms!

Leiskitės į nepamirštamą, kupiną nuotykių kelionę jachta. Jus lydės „MyGirls“ komandos merginos – pašėlusi, kupina energijos Summer ir mieloji Bella.

PLAČIAU

„MyGirls“ Nuotykiai jūroje

„BLOCKI MyGirls Nuotykiai jūroje“ yra rinkinys, kuriame yra 408 elementai ir skirtas statybinių dėlionių mėgėjams nuo 6 metų. Rinkinyje yra jachtos modelis su priedais ir dvi herojų figūrėlės – Summer ir Bella.

BLOCKI dėlionės mergaitėms

Kas sakė, kad dėliones mėgsta tik berniukai? Juk mergaitės yra vienodai geros inžinierės! Mergaitėms patinka iššūkiai ir loginiai galvosūkiai. Konstrukcijos sukūrimas iš blokų yra žaidimas, palaikantis vaiko vystymąsi, lavinantis loginį mąstymą ir suvokimą. Kaladėlių dėliojimas taip pat yra puikus būdas palaikyti smulkiosios motorikos tobulėjimą. Tokių žaidimų dėka vaikas įgyja įgūdžių, kurie praverčia mokykloje rašant, tapant ir piešiant. BLOCKI sujungia linksmybes su švietimu – visi BLOCKI rinkiniai buvo sukurti bendradarbiaujant ir budriai stebint psichologams ir pedagogams, todėl esame tikri, kad mūsų blokai yra saugūs ir draugiški vaikams bei palaiko jų vystymąsi.

BLOCKI „MyGirls“ yra ne tik mažų princesių rinkiniai! Tai spalvingi kaladėlių rinkiniai mergaitėms, kurios mėgsta linksmintis, leisti laiką su draugais ir nuostabius nuotykius geriausioje kompanijoje.

Nauji BLOCKI

„MyGirls“ yra vienas iš naujų BLOCKI prekės ženklo produktų, skirtų 2020 m. Tai yra labiausiai laukiama šio sezono blokų kolekcija „MyGirls“ yra pirmoji „BLOCKI“ prekės ženklo kaladėlių kolekcija, kurioje svarbiausi yra pagrindiniai serialo veikėjai. 6 beprotiški ir labai pozityvūs personažai, kurių dėka maža mergaitė pažins nuotykių pasaulį, apkeliaus daug šalių ir galbūt net atras naują hobį.

BLOCKI rinkiniai gali būti derinami tarpusavyje ir yra suderinami su kitų rinkoje žinomų prekės ženklų blokais.

Kaladėlių dėliojimas padeda lavinti įgūdžius, loginį mąstymą ir vaiko suvokimą. Todėl blokinių struktūrų kūrimas yra puikus būdas derinti linksmybes su mokymusi.

Prekės ženklas BLOCKI taip pat paruošė rinkinius mažiausioms mergaitėms. „MUBI Stebuklingoji pilis ir MUBI Stebuklų Šalis rinkiniai, skirti vaikams nuo 18 mėnesių.

Konstruktorius BLOCKi MyGirls Nuotykiai jūroje KB0119 413vnt

Elementų skaičius: 413vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP
Amžius: 6+