MyGirls Naminių gyvūnėlių SPA KB0117 142vnt

12.00

Elementų skaičius: 142vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP

Neturime

EAN: 6922018001173 Produkto kodas: KB0117 Kategorija: Žyma:

Susipažinkite su puikiu „MyGirls Naminių gyvūnėlių SPA KB0117 142vnt rinkiniu naminiams gyvūnėliams! Kiekviena iš „BLOCKI MyGirls“ veikėjų yra skirtinga, tačiau meilė gyvūnams ir jų priežiūra yra tai, kas jas bendrina!

PLAČIAU

„MyGirls “Naminių gyvūnėlių SPA”

„MyGirls“ merginos myli augintinius ir labai jais rūpinasi. April viską žino apie šunis ir kates, bei mėgsta su jais žaisti. O Bella yra tikra stiliaus eksperte ir žino, ką daryti, kad jūsų augintinis visada būtų gerai prižiūrėtas.

Kiekviena iš „MyGirls“ serijos herojų turi savo mylimą augintinį, kurį ji atsineša į naminių gyvūnėlių SPA procedūroms. Šiame grožio salone augintiniai taip pat turi galimybę žaisti vieni su kitais, o jų šeimininkės gali praleisti laiką kartu. Nors kiekviena iš „BLOCKI MyGirls“ herojų kitokia, meilė gyvūnams ir jų priežiūra yra tai, kas jas visas vienija!

Naminių gyvūnėlių rinkinyje „MyGirls SPA“ yra 142 elementai, 2 herojų figūrėles ir jis skirtas vaikams nuo 6 metų.

Mergaičių pomėgiai

Kaladėlių dėliojimas tai puikus mergaičių hobis! „MyGirls BLOCKS“ pritraukia mergaites spalvingais ir įdomiais elementais, tokiais kaip jachta, kavinė ar grožio salonas. Negana to, kiekviena iš „MyGirls“ herojų yra visiškai kitokia, todėl mergaitės gali susitapatinti su jomis, pasidalinti savo aistromis ar asmenybės bruožais. Kaladėlių klojimas yra aistra, kurią kiekviena maža mergaitė gali pasidalinti su savo draugais.

Žaislai, kurie lavina

Statyti pastatus iš statybinių kaladėlių tai lavinantis žaidimas. Deliojant kaladėles vaikas lavina įgūdžius, kurie reikalingi piešiant ar rašant, o tai ypač svarbu 6+ metų vaikui. Dėlionė tai taip pat kantrybės lavinimas, dėliojant pagal pateiktą instrukciją lavinamas loginis mąstymas, planavimas, užsibrėžto tikslo siekimas ir kūrybiškumas. Naudodamasis BLOCKI MyGirls “Naminių gyvūnėlių SPA”, vaikas taip pat išmoksta, kad būtina rūpintis savo augintiniais.

„MyGirls“ rinkiniai skirti vaikams nuo 6 metų, tačiau BLOCKI prekės ženklas pasirūpino ir pačiais mažiausiais vaikais. Tai BLOCKI MUBI Princess kolekcija skirta vaikams nuo 18 mėnesių. Joje yra du puikūs rožiniai rinkiniai – „Magical Castle“ ir „Firyland“. MUBI yra puikūs pirmieji mažylio blokai!

„MyGirls“ serijos rinkiniai yra puiki dovanos idėja mergaitei, mėgstančiai spalvingus žaislus, nuotykius, lėles ir kaladėles.

MyGirls Naminių gyvūnėlių SPA KB0117 142vnt Turinys:
Elementų skaičius: 142 vnt
Personažų skaičius :2 vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP
Amžius: 6+