Konstruktorius CaDA Lamborghini Centenario DE/C61041W 3842vnt

199.99

„Lamborghini Centenario“ automobilis iš CADA serijos NERA valdomas nuotoliniu būdu!

EAN: N/A Produkto kodas: DE/C61041W Kategorija: Žyma:

Konstruktorius CaDA Lamborghini Centenario DE/C61041W 3842vnt

Pristatome didžiausią ir sunkiausiai surenkamą CADA modelį – super automobilį, pagamintą pagal tikro Lamborghini Centenario modelį. Puikus pasiūlymas tiems, kurie jau susidūrė su kaladėlių surinkimu ir dabar ieško tikro iššūkio. Komplekte esantys elementai gali būti derinami su Lego kaladėlėmis, kas leidžia atlikti begalę modifikacijų. Lavinkite kūrybiškumą, vaizduotę ir rankinius įgūdžius!

Plačiau

Konstruktorius CaDA Lamborghini Centenario DE/C61041W 3842vnt

Galite surinkti ne tik transporto priemonės išorę, bet ir visą vidų. Viduje mūsų laukia V12 variklio kopija, keleivio ir vairuotojo sėdynės bei prietaisų skydelis. Taip pat buvo suplanuota pavarų dėžė, diferencialai ir viskas, ko reikia automobiliui vairuoti. Kad konstrukcija būtų šiek tiek lengvesnė, modelis suskirstytas į 14 modulių, kuriuos išdėstome individualiai. Juos sujungus, bus gautas toks automobilis, koks yra nuotraukoje.
„Lamborghini Centenario“ automobilis iš CADA serijos nėra valdomas nuotoliniu būdu, nors galite jį valdyti savo rankomis. Ratai sukasi laisvai, o po gaubtu paslėpta rankenėlė, kurios dėka galite juos pasukti. Be to, automobilyje sumontuota 7 laipsnių pavarų dėžė – visiškai funkcionali – kaip ir originalas. Surenkant būkite pasiruošę daugybei surenkamu funkciju. Durys, sėdynės, spoileris yra kilnojamos ir lengvai reguliuojamos. Modelis buvo atkurtas masteliu 1:8, todėl tai yra didžiausias automobilis iš CADA serijos, su kuriuo galime susipažinti. Rinkinyje net 3842 kaladėlės, todėl rekomenduojame pažengusiems, anksčiau turėjusiems patirti rinkus komponuojančius modelius.

Techniniai duomenys:
• Elementų skaičius: 3 842
• Medžiaga: ABS
• Pushback: ne
• Amžius: 14+
Komplekto sudėtis
• Elementai modeliui statyti
• Surinkimo instrukcijos