Dronas su kamera Syma Z3 720p valdomas išmaniojo telefonu

107.00

Neturime

EAN: N/A Produkto kodas: SZ3 Kategorijos: , , Žyma:

Dronas su kamera Syma Z3 720p valdomas išmaniojo telefonu

Kompaktiškas Z3 su optinio padėties nustatymo ir aukščio laikymo funkcija, puikiai tinka pradedantiesiems ir oro fotografijos gerbėjams, o kompaktiškas ir sulankstomas dizainas leidžia lengvai įdėti į krepšį ir nešiotis bet kur. Modelis turi 720P kamerą ir WIFI realaus laiko vaizdo perdavimo sistemą, leidžiančią daryti nuostabias nuotraukas. Z3 yra fantastiškas dėl didelio / mažo greičio režimo perjungimo funkcijų. Dėl aplikacijos valdymo telefone siųstuvo su savimi nešiotis nereikia, tereikia drono ir USB įkroviklio, kurį nesunkiai įsisimesite į kišenę. Kartu su nedideliu sudėtingo drono svoriu ir mažu dydžiu jį galima pasiimti su savimi beveik bet kur!

Syma yra gerai žinomas ir gerą reputaciją turintis prekės ženklas modelių rinkoje, atpažįstamas net tarp profesionalių sekėjų.

Dėl modelio konstrukcijos jis yra labai atsparus kritimams ir susidūrimams – visa tai dėka naudotų aukštos kokybės medžiagų. Dėl lanksčios medžiagos, iš kurios pagamintos sulankstomos rotoriaus mentės, jos yra labai patvarios, o lūžimo rizika yra nereikšminga. Dėl atsparumo vėjui modelis puikiai veikia patalpose ir lauke.

„Syma Z3“ turi naują stabilizavimo sistemą, kurioje naudojama papildoma žemyn nukreipta kamera. Kartu su kitais jutikliais jis užtikrina puikų sklandymo stabilumą ir lengvą valdymą, todėl nereikia atskiro siųstuvo – dronas yra toks stabilus, kad aplikaciją galima naudoti ir valdymui.

Dronas su kamera Syma Z3 720p valdomas išmaniojo telefonu

Galingi LED diodai ne tik atrodo patraukliai, bet ir užtikrina patogų skrydį tamsoje.

Valdymas atliekamas naudojant SYMA FLY aplikaciją, esančią telefonuose su Android ir iOS sistemomis. Ši aplikacija leidžia priimti tiesioginį vaizdo signalą, įrašyti ir fotografuoti bei žinoma valdyti droną naudojant pagaliukus, pakreipiant telefoną ar piešiant ant ekrano takus, kuriais dronas turėtų judėti.

Pristatytas Syma yra RTF RC modelis, t.y. paruoštas skristi iš karto iš dėžutės, tereikia SYMA FLY aplikacijos telefone.

Techniniai duomenys

Baterija: LiPo
Ilgis: 320 mm
Plotis: 320 mm
Aukštis: 50 mm
Skersmuo: 320 mm
Amžius: 12+
Diapazonas: iki 80 m
Valdymas: išmanusis telefonas
Radijas: netaikomas
Tiesioginis vaizdas: išmanusis telefonas
Kamera: 720p

Komplekto sudėtis

Syma Z3
2,4 GHz siųstuvas
3,7 V 500 mAh LiPo baterija (modelyje)
USB laidas įkrovikliui maitinti
USB įkroviklis
Telefono laikiklis
Sunkus transportavimo dėklas
Atsarginių sraigtų komplektas
Užsegamos sraigto apsaugos