Automobilis BMW X5 1:18 RTR 23100SILVER

38.99

Neturime

EAN: N/A Produkto kodas: RAS/23100-SLV Kategorijos: , , Žymos: ,

Automobilis BMW X5 1:18 RTR 23100SILVER

1:18 mastelio BMW X5 yra žaislas, kuris patenkins kiekvieną SUV gerbėją. Modelis, sukurtas pagal BMW licenciją, buvo atkurtas iki smulkiausių detalių. Automobilis labai grazus ir greitas modelis. Tiek kėbulas, tiek kitos transporto priemonės detalės buvo perkeltos į mažesnį mastą.

Plačiau...

Kelyje mašinos siluetas atrodo lengvas ir dinamiškas. Pakaba pilnai amortizuota, todėl jaučiame, kad važiuojame tikru visureigiu. . Linksmumą padidina šviečiantys priekiniai ir galiniai LED žibintai, kurie užsidega judant.

Chromuotos kėbulo dalys ir originalios spalvos dažai. Viskas pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų. Visa tai daro „Rastar“ automobilį ne tik pramogų šaltiniu, bet ir puikiai atrodo lentynoje.
BMW X5 yra paruoštas naudoti iškart išimtas iš dėžutės – valdikliui maitinti reikia tik dviejų AA baterijų .

Nuotolinio valdymo pulteliu tikrai paprasta naudotis naudojant paprastą mygtuką pirmyn/atgal ir mygtukus į kairę/dešinę. Dėl tinkamo valdymo diapazono jis tinkamas naudoti patalpose arba aplink mažą sodą. Maitinimas naudojamas tik paspaudus mygtuką, todėl baterijos tarnauja ilgiau.

Rastar asortimente siūlomi superautomobiliai, hiperautomobiliai ir tipiški darbiniai arkliai, tokie kaip legendinis 4×4 Landrover. Tinka vaikams arba entuziastams, kurie ieško tikroviško darbinio modelio.

Čia, www.greenpoint.lt, turime platų modelių pasirinkimą pagal kai kurių jūsų mėgstamiausių modernių superautomobilių, tokių kaip Lamborghini Aventador, ir kai kurių klasikinių automobilių, tokių kaip Land Rover Defender ar Mini Cooper, stilių.

Supakuotas „kolekcionieriaus“ stiliaus, mažmeninės prekybos dėžutėje su langais, šis modelis puikiai tinka visiems, kurie mėgsta palikti savo modelius supakuotus ant lentynos. Jis taip pat pasižymi stulbinančiu viso dydžio automobilio vidaus ir išorės detalumu.

Automobilis BMW X5 1:18 RTR 23100SILVER Techniniai duomenys:

Įkraunama baterija: AA baterijos
Ilgis: 275 mm
Plotis: 104 mm
Aukštis: 105 mm
Amžius: 6+
Radijas: 27-40MHz
Mastelis: 1:18
Medžiaga: ABS
Licencija: Taip
Pavara: 2WD

Komplekto sudėtis

BMW X5 automobilis
Nuotolinio valdymo pultas
4x AA baterija modeliui paleisti
Įkroviklis
Antena
Instrukcija
Originali elegantiška pakuotė