Automobilis BMW Z4 1:14 2.4GHz RTR 95600RED

49.00

Neturime

EAN: N/A Produkto kodas: RAS/95600-RED Kategorijos: , , Žymos: ,

Automobilis BMW Z4 1:14 2.4GHz RTR 95600RED

Puikus licencijuotas BMW Z4 nuotolinio valdymo automobilis 1:14 masteliu. Automobilis buvo atkurtas iki smulkiausių detalių, įskaitant BMW ženklą – visa tai dėka BMW licencijos. BMW Z4 yra geriausias modelis savo klasėje. Šiandien taip pat galite turėti naują automobilį savo lentynoje iš salono.

Plačiau...

Tiek kėbulas, tiek kitos transporto priemonės detalės buvo perkeltos į mažesnį mastą.
Automobilis nudažytas originalia spalva, kurią papildo chromuoti kėbulo elementai. Be to, paminkštinta pakaba daro mūsų važiavimą tikru.

Kiekvienas elementas pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų. Visa tai daro „Rastar“ automobilį ne tik pramogų šaltiniu, bet ir puikiai atrodo lentynoje.

Nuotolinio valdymo pulteliu tikrai paprasta naudotis naudojant paprastą mygtuką pirmyn/atgal ir mygtukus į kairę/dešinę. Dėl tinkamo valdymo diapazono jis tinkamas naudoti patalpose arba aplink mažą sodą. Maitinimas naudojamas tik paspaudus mygtuką, todėl baterijos tarnauja ilgiau.

Rastar asortimente siūlomi superautomobiliai, hiperautomobiliai ir tipiški darbiniai arkliai, tokie kaip legendinis 4×4 Landrover. Tinka vaikams arba entuziastams, kurie ieško tikroviško darbinio modelio.

Čia, www.greenpoint.lt, turime platų modelių pasirinkimą pagal kai kurių jūsų mėgstamiausių modernių superautomobilių, tokių kaip Lamborghini Aventador, ir kai kurių klasikinių automobilių, tokių kaip Land Rover Defender ar Mini Cooper, stilių.

Supakuotas „kolekcionieriaus“ stiliaus, mažmeninės prekybos dėžutėje su langais, šis modelis puikiai tinka visiems, kurie mėgsta palikti savo modelius supakuotus ant lentynos. Jis taip pat pasižymi stulbinančiu viso dydžio automobilio vidaus ir išorės detalumu.

Norėdami paleisti BMW Z4, jums reikia 3 AA baterijų modeliui ir 2 AA baterijų nuotolinio valdymo pultui. Jų galite įsigyti mūsų parduotuvėje.

Automobilis BMW Z4 1:14 2.4GHz RTR 95600RED Techniniai duomenys:

Įkraunama baterija: AA baterijos
Ilgis: 310 mm
Plotis: 145 mm
Aukštis: 95 mm
Amžius: 6+
Radijas: 2,4 GHz
Mastelis: 1:14
Medžiaga: ABS
Licencija: Taip
Pavara: 2WD

Komplekto sudėtis

BMW Z4 automobilis
Nuotolinio valdymo pultas
Antena
Instrukcija
Originali elegantiška pakuotė