Automobilis BMW i8 1:14 2.4GHz RTR 49600white

47.00

Neturime

EAN: N/A Produkto kodas: RAS/49600-WHT Kategorijos: , , Žymos: ,

Automobilis BMW i8 1:14 2.4GHz RTR 49600white

Džiaugiamės galėdami pristatyti dar vieną automobilį pagal BMW licenciją – BMW i8 masteliu 1:14. Automobilis buvo sukurtas galvojant apie markės entuziastus. Jau šiandien galite pasigirti turėdami BMW modelį.

Plačiau...

Kelyje automobilis yra būtent toks, kokio tikimės iš BMW, t.y. sportiško ir liekno greičio demono. Paminkštinta pakaba daro važiavimą tikroviškesnį. Linksmumą padidina šviečiantys priekiniai ir galiniai LED žibintai, kurie užsidega judant.

Automobilis yra 100% atkurtas gamintojo, ką liudija originalūs dažai ir chromuoti važiuoklės elementai. Modelis atrodo lygiai taip, lyg būtų išėjęs iš gamyklos. Visa tai daro „Rastar“ automobilį ne tik pramogų šaltiniu, bet ir puikiai atrodo lentynoje.

BMW i8 yra paruoštas važiuoti iš karto – modeliui maitinti reikia tik 4 AA baterijų, o valdikliui maitinti – 2 AA baterijų – kurias taip pat galite įsigyti mūsų parduotuvėje.

Nuotolinio valdymo pulteliu tikrai paprasta naudotis naudojant paprastą mygtuką pirmyn/atgal ir mygtukus į kairę/dešinę. Dėl tinkamo valdymo diapazono jis tinkamas naudoti patalpose arba aplink mažą sodą. Maitinimas naudojamas tik paspaudus mygtuką, todėl baterijos tarnauja ilgiau.

Rastar asortimente siūlomi superautomobiliai, hiperautomobiliai ir tipiški darbiniai arkliai, tokie kaip legendinis 4×4 Landrover. Tinka vaikams arba entuziastams, kurie ieško tikroviško darbinio modelio.

Čia, www.greenpoint.lt, turime platų modelių pasirinkimą pagal kai kurių jūsų mėgstamiausių modernių superautomobilių, tokių kaip Lamborghini Aventador, ir kai kurių klasikinių automobilių, tokių kaip Land Rover Defender ar Mini Cooper, stilių.

Supakuotas „kolekcionieriaus“ stiliaus, mažmeninės prekybos dėžutėje su langais, šis modelis puikiai tinka visiems, kurie mėgsta palikti savo modelius supakuotus ant lentynos. Jis taip pat pasižymi stulbinančiu viso dydžio automobilio vidaus ir išorės detalumu.

Automobilis BMW i8 1:14 2.4GHz RTR 49600white Techniniai duomenys

Įkraunama baterija: AA baterijos
Ilgis: 330 mm
Plotis: 130 mm
Aukštis: 90 mm
Amžius: 6+
Radijas: 27-40MHz
Mastelis: 1:14
Medžiaga: ABS
Licencija: Taip
Pavara: 2WD

Komplekto sudėtis

Automobilis BMW i8 1:14
Nuotolinio valdymo pultas
Antena
Instrukcija
Originali elegantiška pakuotė