Dronas su kamera Syma X5UW-D WiFi 720p

97.99

Neturime

EAN: N/A Produkto kodas: X5UW-D Kategorijos: , , Žyma:

Dronas su kamera Syma X5UW-D WiFi 720p

Absoliuti naujovė iš pasaulyje žinomo dronų gamintojo – Syma X5UW-D. Pristatome naujausią X5 dronų serijos modelį. Tai patobulinta pirmtako – X5UW – versija su patobulinta kamera ir skrydžio stabilizavimo sistema. Naujoji kamera leidžia perduoti vaizdą 720p raiška ir nuotoliniu būdu pasukti kamerą 90 laipsnių diapazone. Prie stabilizavimo sistemų pridėta žemyn nukreipta kamera, kuri leidžia optiškai stabilizuoti droną.

6 ašių giroskopas leidžia išlaikyti maksimalų stabilumą skrydžio metu, kas efektyviai palengvina mokymąsi skraidyti ir suteikia dar smagiau skrendant.

Išmanusis skrydžio orientacijos režimas leidžia skristi į priekį nepriklausomai nuo modelio padėties siųstuvo atžvilgiu. Dėl šios priežasties jums nereikia jaudintis dėl stabilios padėties išlaikymo.

Užvedimo režimas leidžia išlaikyti pastovų aukštį be papildomo valdymo. Tiesiog atleiskite droselį ir dronas pakils ore.

FPV kamera su 720p raiška leidžia tiesiogiai perduoti vaizdą į Jūsų išmaniojo telefono ekraną, taip pat išsaugoti nuotraukas ir įrašus telefono atminties kortelėje.

Sraigto apsaugos apsaugo nuo netyčinio sraigtų, taigi ir variklių, sugadinimo

Apšvietimas, esantis apatinėje modelio rankenų dalyje, palengvina kėlimą esant blogam orui ir silpnam apšvietimui.

Naujoji SYMA FLY programa pristato novatoriškus dronų valdymo sprendimus.

Nuo šiol jūsų telefonas gali pilnai valdyti visas drono funkcijas. Be to, tik programoje yra unikalių, visiškai naujų funkcijų, įskaitant. drono paleidimas ir stabdymas, automatinis kilimas/nusileidimas – vos vienas paspaudimas. Galimybė planuoti drono skrydžio maršrutą taip pat yra hitas. Nustebsite, kaip intuityviai ir lengvai galite valdyti droną.

Dronas su kamera Syma X5UW-D WiFi 720p SKRYDŽIO PLANAS

Vos keli paspaudimai ir dronas skris nurodytu maršrutu.

„Syma X5UW“ dronas yra RTR modelis, paruoštas skristi iš karto iš dėžutės. Tereikia 4 AA baterijų siųstuvui. Šiandien pakilkite į orą naudodami X5UW valdiklius!

Viskas supakuota elegantiškoje dėžutėje, puikiai tinka dovanai

Atsisiųskite programą savo telefonui šiandien:

Dronas yra RTR versijoje – paruoštas skristi iš karto iš dėžės. Tiesiog pritvirtinkite sraigtus, prijunkite pridedamą bateriją ir įdėkite savo AA baterijas į siųstuvą, kad pradėtumėte skristi.

Techniniai duomenys

Baterija: LiPo
Ilgis: 320 mm
Plotis: 320 mm
Aukštis: 70 mm
Skersmuo: 320 mm
Amžius: 12+
Diapazonas: iki 70 m
Valdymas: siųstuvas
Radijas: 2,4 GHz
Tiesioginis vaizdas: išmanusis telefonas
Kamera: 720p

Komplekto sudėtis

Syma X5UW-D modelis – baltos spalvos
WiFi 720p kamera
2,4 GHz aparatas
3,7 V 500 mAh LiPo baterija
Propelerio apsaugos
USB įkroviklis
Atsuktuvas
Atsarginiai sraigtai – 4 vnt
Telefono laikiklis