Dronas su kamera X22W Quad WiFi

82.99

Turime

EAN: N/A Produkto kodas: X22W-BLK Kategorija: Žyma:

Dronas su kamera X22W Quad WiFi

Syma yra gerai žinomas ir gerą reputaciją turintis prekės ženklas modelių rinkoje, atpažįstamas net tarp profesionalių sekėjų.
Syma X22W yra naujas modelis iš mini dronų šeimos, aprūpintas FPV kamera. Tai puikus pasirinkimas visiems, ieškantiems universalaus modelio, kuriuo būtų galima skraidyti bet kurioje vietoje ir sąlygomis. Lengva konstrukcija ir mažas dydis leidžia sutalpinti kišenėje ir pasiimti su savimi praktiškai bet kur!

Syma X22W turi 6 ašių stabilizavimo sistemą (giroskopą), kuri yra atsakinga už drono judrumą ir stabilumą – su modeliu gali susitvarkyti net pradedantysis vartotojas. Priešingai, 3D režimas leis jums atlikti evoliucijas.
Drone papildomai įrengta kilimo ir nusileidimo mygtuko paspaudimu funkcija.

Aukštos kokybės medžiagos, iš kurių pagamintas modelis, užtikrina aukštą atsparumą kritimams ir smūgiams. Dėl lanksčios medžiagos, iš kurios gaminamos rotoriaus mentės, jos yra labai patvarios, o naudojant skydus lūžimo rizika yra nereikšminga. Modelis puikiai tinka skrydžiams viduje, tačiau puikiai tiks ir lauke.

Dronas su kamera X22W Quad WiFi

Stiprūs LED diodai pasižymi ne tik patrauklia išvaizda, bet ir funkcionalumu, kurio dėka modelio navigacija yra paprasta net skrydžio metu sutemus. Modeliui valdyti naudojame kokybišką 2,4Ghz dažniu veikiantį siųstuvą, kuris leidžia žaisti su draugais nesibaiminant trukdžių. Lengvas naudojimas ir jo autonominė forma užtikrina komfortą ir visišką kontrolę skrydžio metu.

Komplekte, kaip visada, yra atsarginių peiliukų rinkinys, atsuktuvas, laidas akumuliatoriui įkrauti ir žinoma naudojimo instrukcija. Norėdami peržiūrėti FPV, jums reikia Android arba iOS telefono ir Syma FPV mobiliosios programos.

Techniniai duomenys

Baterija: LiPo
Ilgis: 144 mm
Plotis: 144 mm
Aukštis: 35 mm
Skersmuo: 144 mm
Amžius: 8+
Diapazonas: iki 25m
Valdymas: siųstuvas
Radijas: 2,4 GHz
Tiesioginis vaizdas: išmanusis telefonas
Kamera: 0,3 MP

Komplekto sudėtis

„Syma X22W“ 2,4 GHz FPV dronas
USB įkrovimo laidas
Nuotolinio valdymo pultas su telefono laikikliu
4x atsarginiai sraigtai