Automobilis Rastar FERRARI 458 ITALIA 1:18 53400RED

38.99

Neturime

EAN: N/A Produkto kodas: RAS/53400-RED Kategorijos: , , Žyma:

Automobilis Rastar FERRARI 458 ITALIA 1:18 53400RED

Puikus licencijuotas Ferrari 458 Italia nuotolinio valdymo automobilis 1/18 mastelio. Modelis, pagrįstas „Ferrari“ licencija, buvo atkurtas iki smulkiausių detalių. Automobilis labai grazus ir greitas modelis. Tiek kėbulas, tiek kitos transporto priemonės detalės buvo perkeltos į mažesnį mastą.
Kelyje mašinos siluetas atrodo lengvas ir dinamiškas. Skonį papildo paminkštintas priekis, chromo elementai ir pagal originalią spalvą sukurtas lakas. Viskas pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų. Visa tai daro „Rastar“ automobilį ne tik pramogų šaltiniu, bet ir puikiai atrodo lentynoje.

Plačiau...

Ferrari 458 Italia yra paruoštas važiuoti iš karto – jums tereikia 4 AA baterijų (įprastų „lazdelių“) arba AA įkraunamų baterijų modeliui maitinti ir 2 AA baterijų valdikliui maitinti  .

Nuotolinio valdymo pulteliu tikrai paprasta naudotis naudojant paprastą mygtuką pirmyn/atgal ir mygtukus į kairę/dešinę. Dėl tinkamo valdymo diapazono jis tinkamas naudoti patalpose arba aplink mažą sodą. Maitinimas naudojamas tik paspaudus mygtuką, todėl baterijos tarnauja ilgiau.

Rastar asortimente siūlomi superautomobiliai, hiperautomobiliai ir tipiški darbiniai arkliai, tokie kaip legendinis 4×4 Landrover. Tinka vaikams arba entuziastams, kurie ieško tikroviško darbinio modelio.

Čia, www.greenpoint.lt, turime platų modelių pasirinkimą pagal kai kurių jūsų mėgstamiausių modernių superautomobilių, tokių kaip Lamborghini Aventador, ir kai kurių klasikinių automobilių, tokių kaip Land Rover Defender ar Mini Cooper, stilių.

Supakuotas „kolekcionieriaus“ stiliaus, mažmeninės prekybos dėžutėje su langais, šis modelis puikiai tinka visiems, kurie mėgsta palikti savo modelius supakuotus ant lentynos. Jis taip pat pasižymi stulbinančiu viso dydžio automobilio vidaus ir išorės detalumu.

Automobilis Rastar FERRARI 458 ITALIA 1:18 53400RED Techniniai duomenys:

Įkraunama baterija: AA baterijos
Ilgis: 241 mm
Plotis: 114 mm
Aukštis: 76 mm
Amžius: 6+
Radijas: 27-40MHz
Mastelis: 1:18
Medžiaga: plastikas
Licencija: Taip
Pavara: 2WD

Komplekto sudėtis

Ferrari 458 Italia 1:18 automobilis
Nuotolinio valdymo pultas
Antena
Instrukcija
Originali elegantiška pakuotė