-46%

Konstruktorius Blocki MyArmy Artilerijos šarvuotis KB0918 104vnt

Original price was: €11.00.Current price is: €5.99.

Elementų skaičius: 104vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP

Turime

EAN: 6922018009186 Produkto kodas: KB0918 Kategorija: Žyma:

Konstruktorius Blocki MyArmy Artilerijos šarvuotis KB0918 104vnt

PLAČIAU

Karinės transporto priemonės

Tarp naujų BLOCKI rinkinių rasite šarvuotą transporto priemonę, kovinę transporto priemonę su patrankomis ir net kovinį sraigtasparnį. Naudodamiesi „BLOCKS MyArmy“ rinkiniais, tikrai be problemų laimėsite kiekvieną mūšį! Komplektų įvairovė leidžia vaikui pasirinkti labiausiai juos dominančią transporto priemonę. Kiekviename rinkinyje yra skirtingas elementų skaičius, todėl jaunas konstruktorius gali pritaikyti rinkinį pagal savo įgūdžius.

Konstruktorių mėgėjams ir kolekcininkams
BLOCKI MyArmy“ – tai dėlionių serija karo tematika. Kiekvienais metais BLOCKI pasiūlyme atsiranda naujų, įdomių rinkinių, kurių dėka jaunasis konstruktorius gali palaipsniui plėsti savo kolekciją ir plėtoti susidomėjimą karinėmis mašinomis. 2020 m. Mes taip pat paruošėme unikalią kolekcionierių atrakciją – maišelius kolekcininkams su trimis skirtingais mini rinkiniais.
Šarvuotis – šarvuota ratinė ar vikšrinė kovos mašina (bet ne tankas ar savaeigė), galinti atlikti įvairias funkcijas mūšio lauke. Šarvai dažniausiai prieškulkiniai, retai apsaugantys nuo mažo kalibro patrankų sviedinių.
Nemažai šarvuočių būna plaukiojantys, varomi: specialių sraigtų; vandenmečių; vandenyje besisukančių vikšrų (lėčiausias plaukimo varytuvas).

Šarvuočiai būna: šarvuotieji transporteriai; pėstininkų kovos mašinos; desanto kovos mašinos (telpančios į transporto lėktuvus ar sraigtasparnius; kartais tinkamos išmesti su parašiutais) ; žvalgybos šarvuočiai; štabo šarvuočiai; medicininės pagalbos; kitokie

Kolekcininko aistra
Jei jūsų vaiko aistra yra rinkti dėlionės armijos tema, tuomet tikrai negalėsite praleisti mūsų unikalių BLOCKI korekcinių rankinukų! „MyArmy“ kolekcionieriaus paketėlį sudaro 3 mini rinkiniai, kurie, be abejo, puikiai tinka kolekcionavimui. Paketėliai yra nuostabi staigmena – pakuotėje yra vienas iš trijų karinių dėlionių rinkinių. Spėk, kurį rinkinį gavai šį kartą! Surinkite visus „MyArmy BLOCKS“ mini serijos rinkinius ir keiskitės su savo draugais!

Mokymasis žaidimo metu.

Dėl tokių rinkinių, kaip „BLOCKI“ Kovinis sraigtasparnis, vaikas tikrai gali išmokti kantrybės ir atkaklumo. Surinkti net 369 elementu dėlione yra užduotis, kuri lavins ištvermę, bet tuo pačiu bus puiki pramoga! BLOCKI yra dėlionę rekomenduoja psichologai ir pedagogai kaip žaislą, palaikantį psichomotorinį vystymąsi.

Konstruktorius Blocki MyArmy Artilerijos šarvuotis KB0918 104vnt

Elementų skaičius: 104vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP
Amžius: 6+
19.6 x 15.6 x 4 cm