-11%

Konstruktorius Blocki MyArmy Misija Džiunglės KB0914 210vnt

Original price was: €18.00.Current price is: €15.99.

Elementų skaičius: 210vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP

Turime

EAN: 6922018359144 Produkto kodas: KB0914 Kategorija: Žyma:

„Konstruktorius Blocki MyArmy Misija Džiunglės KB0914 210vnt” yra rinkinys su dideliu kariniu visureigiu specialioms misijoms. Rinkinyje yra sunkvežimis, sargybos bokštas ir trys karių figūrėlės. „MyArmy BLOCKI“ yra puikūs rinkiniai visiems drąsiems būsimiems kariams!

PLAČIAU

Karinės transporto priemonės
Tarp naujų BLOCKI rinkinių rasite šarvuotą transporto priemonę, kovinę transporto priemonę su patrankomis ir net kovinį sraigtasparnį. Naudodamiesi „BLOCKS MyArmy“ rinkiniais, tikrai be problemų laimėsite kiekvieną mūšį! Komplektų įvairovė leidžia vaikui pasirinkti labiausiai juos dominančią transporto priemonę. Kiekviename rinkinyje yra skirtingas elementų skaičius, todėl jaunas konstruktorius gali pritaikyti rinkinį pagal savo įgūdžius.

Konstruktorių mėgėjams ir kolekcininkams
BLOCKI MyArmy“ – tai dėlionių serija karo tematika. Kiekvienais metais BLOCKI pasiūlyme atsiranda naujų, įdomių rinkinių, kurių dėka jaunasis konstruktorius gali palaipsniui plėsti savo kolekciją ir plėtoti susidomėjimą karinėmis mašinomis. 2020 m. Mes taip pat paruošėme unikalią kolekcionierių atrakciją – maišelius kolekcininkams su trimis skirtingais mini rinkiniais.

Džiunglės – karštose klimato juostose esantis tankus miškas, pavyzdžiui, drėgnieji atogrąžų miškai. Džiunglės vaidina labai svarbią reikšmę visoje Žemės ekosistemoje, manoma jog apie 40 % visų organizmų gyvena būtent džiunglėse.

Kadangi žodis neturi griežto apibrėžimo, jis taip pat naudojamas apibūdinti didele bioįvairove pasižyminčius miškus, tankiai apaugusius jaunais medeliais, lianomis ir įvairiais vijokliniais augalais.

Kartais smarkiai urbanizuota vietovė yra vadinama „betono džiunglėmis“.

Konstruktorius Blocki MyArmy Misija Džiunglės KB0914 210vnt Turinys:
Elementų skaičius: 210 vnt
Personažų skaičius :3 vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP
Amžius: 6+
26 x 20,5 x 5,5 cm