-32%

Konstruktorius Blocki MyArmy Kovinis sraigtasparnis KB0917 369vnt

Original price was: €37.00.Current price is: €24.99.

Kolekcininko aistra
Elementų skaičius: 369vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP

Turime

EAN: 6922018389172 Produkto kodas: KB0917 Kategorija: Žyma:

Konstruktorius Blocki MyArmy Kovinis sraigtasparnis KB0917 369vnt leis jūsų „BLOCKI“ armijai atlikti bet kokią specialią misiją! Susipažinkite su BLOCKI MyArmy rinkiniu. Kovinis sraigtasparnis!

BLOCKI „MyArmy Kovinis sraigtasparnis“
Nauji „MyArmy“ kolekcijos rinkiniai yra tikras hitas! BLOCKI „MyArmy“ Kovos sraigtasparnis yra didžiausias rinkinys 2020 m. Kolekcijoje. Kovinis sraigtasparnis tai rinkinys, kurį sudaro net 369 elementai! Šis rinkinys idealiai tinka vaikams nuo 6 metų.

PLAČIAU

BLOCKI MyArmy
Tarp naujų BLOCKI rinkinių iš „MyArmy“ serijos, be nuostabaus kovinio sraigtasparnio, be abejo, rasite ir kovinį sunkvežimį, šarvuotą automobilį, kovinę transporto priemonę su ginklu ir raketinę kovinę mašiną! Su tokia įranga laimėsite net didžiausią mūšį!

Kolekcininko aistra
Jei jūsų vaiko aistra yra rinkti dėlionės armijos tema, tuomet tikrai negalėsite praleisti mūsų unikalių BLOCKI korekcinių rankinukų! „MyArmy“ kolekcionieriaus paketėlį sudaro 3 mini rinkiniai, kurie, be abejo, puikiai tinka kolekcionavimui. Paketėliai yra nuostabi staigmena – pakuotėje yra vienas iš trijų karinių dėlionių rinkinių. Spėk, kurį rinkinį gavai šį kartą! Surinkite visus „MyArmy BLOCKS“ mini serijos rinkinius ir keiskitės su savo draugais!

Mokymasis žaidimo metu.
Dėl tokių rinkinių, kaip „BLOCKI“ Kovinis sraigtasparnis, vaikas tikrai gali išmokti kantrybės ir atkaklumo. Surinkti net 369 elementu dėlione yra užduotis, kuri lavins ištvermę, bet tuo pačiu bus puiki pramoga! BLOCKI yra dėlionę rekomenduoja psichologai ir pedagogai kaip žaislą, palaikantį psichomotorinį vystymąsi.

Karinės transporto priemonės
Tarp naujų BLOCKI rinkinių rasite šarvuotą transporto priemonę, kovinę transporto priemonę su patrankomis ir net kovinį sraigtasparnį. Naudodamiesi „BLOCKS MyArmy“ rinkiniais, tikrai be problemų laimėsite kiekvieną mūšį! Komplektų įvairovė leidžia vaikui pasirinkti labiausiai juos dominančią transporto priemonę. Kiekviename rinkinyje yra skirtingas elementų skaičius, todėl jaunas konstruktorius gali pritaikyti rinkinį pagal savo įgūdžius.

Konstruktorių mėgėjams ir kolekcininkams
BLOCKI MyArmy“ – tai dėlionių serija karo tematika. Kiekvienais metais BLOCKI pasiūlyme atsiranda naujų, įdomių rinkinių, kurių dėka jaunasis konstruktorius gali palaipsniui plėsti savo kolekciją ir plėtoti susidomėjimą karinėmis mašinomis. 2020 m. Mes taip pat paruošėme unikalią kolekcionierių atrakciją – maišelius kolekcininkams su trimis skirtingais mini rinkiniais.

„BLOCKI“ kolekcija „MyArmy“ yra visų mažų karių svajonė.

„MyArmy“ serijoje sutiksite geriausias kariuomenės mašinas ir lėktuvus. Tarp sausumos transporto priemonių rasite žvalgybos, kovos ir karinį sunkvežimį. „Blocki MyArmy“ taip pat yra išsami karinių kovinių lėktuvų kolekcija – naikintuvas, žvalgybinis lėktuvas, reaktyvinis lėktuvas ir sraigtasparnis – juos visus rasite šioje karinėje kolekcijoje.

„MyArmy“ rinkiniuose taip pat yra didelė karinė bazė, į kurią įeina unikalūs ir verti dėmesio elementai – sargybos bokštas, dronas ir keturračiai.

Naujausiuose „Blocki MyArmy“ kolekcijos rinkiniuose rasite transporto priemones, kurios yra absoliučiai būtinos sėkmei bet kurioje kovinėje misijoje – o tai yra raketų paleidimo įrenginys, „Misija Džiunglės“ ir didžiausią hitą – „Tankas“!

Konstruktorius Blocki MyArmy Kovinis sraigtasparnis KB0917 369vnt Turinys:
Elementų skaičius: 368 vnt
Kolekcininko aistra
Elementų skaičius: 369vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP
Amžius: 6+
41 x 30 x 7 cm