-41%

Konstruktorius Blocki MyArmy Tankas KB0915 253vnt

Original price was: €22.00.Current price is: €13.00.

Elementų skaičius: 253vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP

Neturime

EAN: 6922018369150 Produkto kodas: KB0915 Kategorija: Žyma:

Konstruktorius Blocki MyArmy Tankas KB0915 253vnt, su kuriuo kiekviena misija bus sėkminga! Šiame „MyArmy“ serijos rinkinyje yra didelis tankas ir dvi kareivių figūrėlės. BLOCKI tankų dėlione yra puikus rinkinys visiems mažiems kariams, mėgstantiems žaisti kariuomenę.

PLAČIAU

Karinės transporto priemonės
Tarp naujų BLOCKI rinkinių rasite šarvuotą transporto priemonę, kovinę transporto priemonę su patrankomis ir net kovinį sraigtasparnį. Naudodamiesi „BLOCKS MyArmy“ rinkiniais, tikrai be problemų laimėsite kiekvieną mūšį! Komplektų įvairovė leidžia vaikui pasirinkti labiausiai juos dominančią transporto priemonę. Kiekviename rinkinyje yra skirtingas elementų skaičius, todėl jaunas konstruktorius gali pritaikyti rinkinį pagal savo įgūdžius.

Konstruktorių mėgėjams ir kolekcininkams
BLOCKI MyArmy“ – tai dėlionių serija karo tematika. Kiekvienais metais BLOCKI pasiūlyme atsiranda naujų, įdomių rinkinių, kurių dėka jaunasis konstruktorius gali palaipsniui plėsti savo kolekciją ir plėtoti susidomėjimą karinėmis mašinomis. 2020 m. Mes taip pat paruošėme unikalią kolekcionierių atrakciją – maišelius kolekcininkams su trimis skirtingais mini rinkiniais.

Tanko įgula (angl. tank crew) – tanką valdantis ir ginantis personalas. Skirtingų tipų tankų įgulas sudarė nuo 2 iki 12 tankistų, su skirtingomis funkcijomis. Anksčiau naudoti sunkieji tankai, ypač keliabokščiai, neretai turėjo dideles įgulas, o lengvieji tankai – mažas, iš dviejų žmonių.

Šiuolaikinių tankų įgulas paprastai sudaro 4 tankistai. Jeigu tankas turi automatinį užtaisytuvą (angl. autoloader), įgulą paprastai sudaro 3 žmonės, nes nereikia užtaisytojo.

Konstruktorius Blocki MyArmy Tankas KB0915 253vnt Turinys:
Elementų skaičius: 253 vnt
Personažų skaičius :2 vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP
Amžius: 6+
41 x 30 x 6 cm